Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam annyiban, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam annyiban, ha egy 40-es pasi ilyen gyerekesen viselkedik?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 44 éves pasit. Gáláns és vonzó, így mondhatni összejöttünk. Nem voltam még ennyivel idősebb pasival, így vannak aggodalmaim ezzel kapcsolatban. Ő is tud róla és neki se volt még ennyivel fiatalabb barátnője. Sajnos sokszor úgy érzem, hogy taktikázik velem kapcsolatban. Például ha elfoglalt vagyok és nem reagálok egyből messengeren, akkor meggyanúsít, hogy nem is hiányzik nekem. Gondolom azt várja, hogy ellenkezzek és mondjam mennyire hiányzik, de én nem mondom. Ilyenkor bedurcizik és beszélni se lehet vele. Múlt héten, amikor egyik nap találkozunk volna, akkor rosszul voltam, ezért inkább lemondtam. Utána ő mondott még le két találkozót és érezhetően bosszúból. Alapvetően kedves és nagyvonalú, de nem tudok hova tenni ekkora red flageket egy ilyen idős pasinál. Ez 17 évesen is gáz lenne. Gondolkodom rajta, hogy inkább szakítok. Nem tudom lenne-e értelme ezekről beszélnem vele. Már így is nagyon felidegesített.


24n



2021. okt. 17. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Akár téged, ragaszkodik hozzád. De egyben gyerekesen viselkedik, ha nem tudod elfogadni akkor szakits vele.
2021. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nemcsak 44 évesen, hanem bármilyen korban ez rohadt gáz.

Tök feleslegesen pazarlod rá az időt mert csak rosszabb lesz.

Ez a tipikusan birtokló típus aki majd el akar számoltatni minden perceddel.

Dobd ki még időben.

41/F

2021. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Miert nem korodbelivel kezdessz?
2021. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Uh nagyon gáz. Az ilyenekből lesznek a bántalmazó kapcsolatok. Így kezdődnek :/
2021. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Haha..😅

Amikor azt hiszed az idősebb érettebb, közben meg csak hülyébb.

2021. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Igen, válassz valami gyk-s incelt, sokkal jobban járnál. Ja nem.
2021. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Megbeszélés után, ha úgy van, még lehet szakítani.

Ha már szakítottatok, felesleges beszélgetni róla.

2021. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Az önértékelési problémák nem változnak túl gyorsan. Elég sok ilyen van nők között is.
2021. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem korfüggő, ilyen személyiség. A korkülönbséghez sincs köze.

Én negyvenesként ismerkedtem negyvenes férfival és hasonlókat tapasztaltam. Ez egy komoly személyiségzavar, ami egész életére elkíséri az embert, hacsak nem néz vele szembe és nem kezd villámgyorsan önismereti munkába. De ha eddig nem tette, ezután sem fogja.

2021. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem mondanék le a változás lehetőségéről. Nekem is voltak ilyen dolgaim, de már nincsenek. Nem érdekel, hogy ki mit csinál. Ha nem kellek, akkor nem kellek.
2021. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!