Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Néhány hete nagyon jóban lettem egy lánnyal, akivel előtte is haverok voltunk körülbelül fél évig, egy baráti társaságba tartozunk. Miután szakított a volt párja vele, azóta pár naponta találkozunk. A találkozókon láthatóan mindketten jól éreztük magunkat, volt hogy egy teljes napot együtt lógtunk. Mivel nagyon azt éreztem, hogy megvan a közös gondolkodás, közös témák, ezért sikerült elég rendesen belezúgnom. El is mondtam neki egy bizonyos idő után, mit érzek. Erre a válasz az volt, hogy ő jelenleg csak jó barátként érez irántam, még nincs túl az előző kapcsolatán, csak szüksége van valakire, akivel együtt lóghat és jól érzi magát. Viszont később nem zárja ki a lehetőségét, csak jelenleg nem tud semmit ígérni, még nincs túl az exén. Ez meg teljesen mellbevágott, mivel én nagyon úgy értelmeztem hogy megvan az összhang, meg én már beleéltem magam, és nem menne tovább a barátság, ha nem akar összejönni velem. Végül beszédszünetet kértem tőle, hogy kicsit lenyugodjak és átgondoljam, mi hogy. Létezhet, hogy ebből kialakuljon rendes szerelem, vagy ez csak hárító duma, hogy barátként továbbra is ott legyek neki? Mik a tapasztalatok, volt aki átélt hasonlót, és nagy szerelem lett végül a dologból? Segíthet a dolgon az átmeneti beszédszünet, hogy ne legyek annyira belezúgva és tudjak valamennyire józanul is gondolkodni? Sikerült már valakinek így kitörnie a friendzone kategóriából?

2021. okt. 22. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, ha ezt nem olvasom végig? D.gd meg oszt kész!
2021. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Létezhet, sőt, nagyon gyakori. Nem hárító duma ez, nem könnyű sokaknak a szakítás, és nem akarnak belemenni labilis állapotban új kapcsolatba. Légy türelmes, nyújts neki támogatást, és majd idővel beindulnak a dolgok. Ha nem vagy képes várni amíg megfelelően helyrejön mert ennyire rávetnéd magad, talán nem is lenne jó kapcsolatotok.
2021. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Persze, simán létezhet. Nekem is egész hasonló a sztorim. Volt egy friss szakításom, összebarátkoztam egy sráccal, ő bevallotta egy idő után, hogy többet érez, de én még nem voltam kész rá és visszautasítottam. Ő is azt kérte, hogy akkor ne beszélgessünk így tovább, mert neki ez így nem menne, amit tiszteletben is tartottam. Egy hónappal később találkoztunk (nem szándékosan) és ő úgy csinált, mintha az egész meg se történt volna, ugyanúgy írt utána. Úgy voltam vele, hogy akkor biztos továbblépett és lehetünk barátok. Jobban megismertem, közelebb kerültünk egymáshoz, egyre többet találkoztunk és végül összejöttünk. Lassan 5 éve vagyunk együtt :)

Szóval igen, ebből még bármi lehet. Főleg úgy, hogy ő is mondta, hogy nem zárja ki a lehetőséget (vagyis te is tetszel neki), csak még nem kész rá. Amíg nincs túl teljesen az exén, bölcs dolog nem rögtön egy másik kapcsolatba ugrani. Ez még nem jelenti, hogy ne lehetne majd belőle komoly kapcsolat.

2021. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

szerintem csak kihasznál.

most maga alatt van, te meg lógsz vele, látja rajtad, h. bejön neked, és az összetört egójára ez gyógyír.


nem akart sztem megbántani, azért fogalmazott így.


nőként mondom, ha valaki megérint minket, akkor másképp viselkedünk.


sztem neki még kapóra is jön, h. te szünetet kértél tőle, legalább elkezdődik a távolódás.


de a te időzítésed is béna, tudod, h. friss a szakítása, és lerohanod az érzéseiddel.

elkapkodtad, de legalább nem használ ki.


a helyedben nem keresném többet.

ha ő nem keres, az is üzenetértékű.

2021. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajnos rájöttem, hogy hibáztam és elkapkodtam, csak annyira jónak éreztem a dolgokat hogy az elvakított. Meg féltem, hogy ha nem jelzek időben, akkor örökre friendzone, és nem tekint rám férfiként. Sajnos nagyrészt én voltam hülye itt.
2021. okt. 22. 22:37
 6/6 anonim ***** válasza:

A belezúgott állapot józanabb gondolkodás.

Ne legyen beszéd szünet. Mindketten egymással akartok lenni.


Vedd fel a tempóját, egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy összejöttetek.

2021. okt. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!