Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért hazudtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért hazudtok a társkereső és randi appokon?

Figyelt kérdés
Én sem vagyok tökéletes, de úgy töltöm fel magamról a képet hogy a randin ne okozzak meglepetést. Mint tök átlag férfi szerintem nincs bennem semmi különös talán mostanában kezd valamennyire látszani hogy majd egy éve edzek. Volt olyan randim ahol a lánynak rettenetes fogai voltak, egy másik konkrétan dagadt volt (sokkal nagyobb volt mint a képeken) és volt aki csak úgy simán ápolatlan lepukkant volt élőben. Mire jó ez? Úgyis kiderül élőben minden.

2021. okt. 27. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak a nőkre jellemző.

Én is jártam úgy hogy a pasi sok évvel ezelőtti képpel nyomult és élőben kiderult hogy azóta úgy 20-30 kilót felszedett.

Az ilyenek buta emberek, közölni kell hogy ez miért nem volt korrekt és otthagyni.

2021. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Én voltam már lepukkant a randin. Kiszedetlen szemöldök smink nélkül stb. Nem volt időm, de a férfi érdekelt és mindenképpen találkozni akartam vele attól függetlenül.

Látszik az, hogy ez csak egy pillantnyi állapot vagy alap.

Végül egy teljesen más ok miatt nem folytattuk.

2021. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem alapvető, hogy a randira szánunk időt. A lepukkant tág fogalom. Ha smink nélkül fele úgy nézel ki, mint sminkben két út van. A nehezebb, hogy állandóan sminkelsz. A könnyebb, hogy nem smimkelsz. Esetleg az, hogy diszkréten, ne legyél sokkal másabb, mint anélkül. A lényeg viszont az, hogy valaki ha férfi, ha nő, mindkettő, egyik sem, űrlény, raklap, hajdúbojler: a randira és a felkészülésre szánunk időt. Sőt, aki esetleg zargathat, annak szólunk, hogy aznap ne. Mégjobb ha aznapra némítjuk, letiltjuk a számát stb. Adjuk meg a tiszteletet az eseménynek, a másiknak, de főleg magunknak. Szerintem egy első randin mindenki a jobbik énjét akarja elvinni. Nem kell túlmisztifikálni. Tessék kipucolni azt a cipőt, megmosni azt a hajat, megdörgölni az arcunkat rendesen vagy amitől úgy érzi az ember, hogy na most aztán 100%-os vagyok. Főleg, ha előtte azt mutatta magáról.
2021. okt. 27. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát engem fel akart szedni facén egy... úr. Úgy keverte a kártyákat, hogy egy sonkára nincs sok érdeklődő, majd ő felszed mint a lepattanót szokás. Aztán ott volt egy tök karcsú lány a randin, aminek még jobban örült, de nekem nem jött be a stílusa. Viszont én is olyan képen vagyok fent a közösségi médiába, ahol rajtam van 40+ felesleg. Egyfelől mert utálok fényképezkedni, másrészt, meg akik ismernek azok tudják ki vagyok és hogy nézek ki.
2021. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez is egy dolog, de most a kérdés arra irányul, hogy miért kell magunkat szépíteni, ha nem azt hozzuk? Nyilván ha a randin mégjobban jelenünk meg, az egy más dolog, az lehet meglepi, pozitív csalódás. Én azt nem értem, hogy kicsit túlozva ha mi Kovács Jánosok/Jánosnék vagyunk, miért kell supermant/superwomant "beharangozni". Volt olyan randim, ahova a lány elázott koszos kabáttal érkezett, de mondta is, hogy bocsi, lefröcskölte egy autó, viszont látszott is, hogy nem kéthetes rászáradt koszról van szó, lévén hogy marha esős idő volt, ennek ellenére úgy döntöttünk, hogy nem napoljuk el a randit.
2021. okt. 27. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Férfiakra is jellemző. Én randiztam olyannal, aki 10 centivel magasabbnak hazudta magát és randin csak álltunk, hogy na most akkor mi legyen (magassarkúban egy fejjel magasabb voltam nála). Találkoztam már súlyosan elhízottal is, aki vékony képet tett fel magáról... Nagyon sok 40-es hazudik a koráról, mert azt hiszi, hogy nem tűnik fel, hogy nem 28-32 körül van, mint amennyit írt a profiljára... Átérzem a problémát, sajnálom, hogy ezt tapasztaltad, én igyekeztem magamat adni (volt rólam fenn kép smink nélkül is és estélyiben is).


Szerintem azért csinálják, mert azt hiszik, hogy ha megismered őket, nem fognak érdekelni ezek a "kis" bakik, mert annyira tetszik a személyiségük, hogy el tudják mismásolni. Csak általában a személyiségük sem rúg labdába. Miért rúgna? Egy hazug emberről beszélünk, aki a kategóriája fölött választ és ezt ő is tudja. A vonzalommal nem lehet kibabrálni.

2021. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, en is ugy gondolom, ahogy az utolso. Hogy majd a szemelyes talalkozas megmenti a helyzetet, barhogy nez ki. Nemtol fuggetlenul.
2021. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!