Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért vannak meglepődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak meglepődve azon, hogy az ember sablon üzeneteket küld első levélben társkeresőn, hogyha kb. 20-ból 1-szer kap amúgy is választ?

Figyelt kérdés
Imádom ezt, hogy "legyél már eredeti, ne sablon üzenetet írj" bemutatkozásokat (természetesen többnyire egy töküres profilon, mert hát miért is ne lenne kettős mércénk). Szerintem mindenki úgy kezdi, hogy mindenkinek megfogalmaz egy egyéni üzenetet, de egy hét után rájössz, hogy mi a f**nak szánnál mindenkire energiát, ha kb. 5% esélyed van választ kapni? Úristen mennyire elegem van a nők irrelizmusából
2021. szept. 29. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Társkeresőztem és igen, általában sablon üzenetek, aztán még pár sablonos levélváltás. Engem nem zavart - két idegen ember levelez, nyilván nem ismerjük egymást, nem tudunk személyes hangvételt megütni. És nem is kell.
2021. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez tök rendben van, csak nagyon sok nőnek nem ez a hozzáállása
2021. szept. 29. 16:11
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen, tudom. Azt hiszem - de lehet, nőként rosszul látom - hogy azok a nők, akik már az elején ebbe belekötnek meg elégedetlenkednek, azok alapvetően ilyen természetűek. Nem akarom írni, hogy sárkány, de afelé hajlik. Hogy ővele aztán így nem meg milyen béna meg uncsi... hát akkor várd a herceget fehér lovon, hogy komplett személyre szabott levéllel örvendeztet meg. Így ismeretlenül.
2021. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Főleg, ha neki magának is üres vagy teljesen semmitmondó a bemutatkozása. Mert ha valakin látom, hogy szánt rá időt, akkor egyrészt szívesebben is szánok én is, másrészt meg van miből kiindulni. De az a világ röheje, amikor két szelfire meg egy "Szia Liza vagyok ismerj meg" szintű bemutatkozásra várja az egyedi, ötletes nyitást
2021. szept. 29. 16:15
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek.

Szerintem ilyen kekec nőkkel amúgy se jönnél ki jól.

Nekem bemutatkozó szövegem se volt, csak adatok meg fotók. A vőlegényem is valami teljesen egyszerű üzenettel indított, aztán elkérte a számom és felhívott. 3 hónap múlva összeköltöztünk.

Szóval nálam egyáltalán nem ezen múlt. De nyilván nem vagyunk egyformák.

2021. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meglepődve, de pont ezért kapsz 20-ból 1x választ. Amikor én tindereztem minden 3., 4. nő visszaírt az egyedi, személyre szabott köszönő üzenetemre
2021. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, nem így kezdtem. Az már következmény, és feltehetően másoknál is, hogy az ember nem hajlandó több energiát beletenni a nyitásba.
2021. szept. 29. 16:30
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

mondjuk nem kotelezo napi 50 nore rairni, arra meg plane nem, akit oltogatsz, hogy nincs kizoltve a profilja, de azert nyilvan ranyomulsz.


egyebkent en nem varok el nagy egyedi szoveget, csak ne valami bena csajozos duma legyen, amirol ordit, hogy ctrl-c ctrl-v.. volt, hogy baratnommel matcheltunk ugyanazzal a pasival es fel ora kulonbseggel UGYANAZT a szoveget kuldte el nekunk, hogy milyen szep a mosolyunk, milyen kulonleges napsugarak vagyunk stb stb.. hanyas.


amugy eleg sok sracnak sikerult ‘egyedi’ szoveggel ramirnia, legalabbis reflektalt arra a minimalis infora, ami ki van irva vagy a kepekre irt valami frappansat. tehat attol meg, hogy neked nem megy, eleg sok mas ferfi kepes ra, megnyugodhatsz.

2021. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk direkt kiemeltem, hogy főleg azokra vonatkozik, akik maguk sem képesek egy épkézláb bemutazkozást írni, de gratulálok, sikerült hozni a rátarti ki-ha-én nem p/**a stílust, amiről beszélek
2021. szept. 29. 16:44
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
de tenyleg nem ertem, hogy miert irogatsz a ‘szia Liza vagyok, ismerj meg’ kaliberu noknek napi 100x, ahelyett, hogy inkabb irnal napi 1 nonek, aki ir valamit magarol es abba az egybe fektetnel tobb energiat ahelyett, hogy 100 sablonba fektetsz minimalisat.
2021. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!