Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen/Badoon ha beszélgette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen/Badoon ha beszélgettek egy sráccal milyen sűrűn írtok egymásnak?

Figyelt kérdés

Pl.: Csak esténként, egész nap, napi párszor?

Normális ha csak egy két üzenetet ír egy nap?



2021. okt. 16. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Amikor én még ismerkedtem pár évvel ezelőtt, rendszeresen az volt, hogyha kölcsönösen érdeklődtünk, (ez érezhető már a kezdetkor) akkor szinte egész nap kommunikáltunk kisebb kihagyásokkal. De legalábbis este biztos több órán át.

Aki 1-2 üzit írt egész nap, azt offoltam. Mindenki arra szán időt, amire akar.

2021. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi pár óránként, és komoly kapcsolat lett belőle. Utálom, ha valaki egész nap írogat, plána, ha regényeket, és ő sem ez a típus, így jól működött. :)
2021. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Változó, de túl sokáig nem csetelgetek, pár nap után randi van.
2021. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Időbeosztás és aktuális tennivalók függvénye. Van aki "netfüggő" és egész nap nyokodja a telefonját, más naponta pár üzit enged el, megint más meg több vasat tart a tűzben vagy szimplán csak nem a Tinder/Badoo a fő terepe.

A #3-as megközelítése a jó út. Felesleges túl hosszúra nyújtani a dolgot, ha van szimpátia akkor telefonon érdemes beszélni - abból már elég jó benyomás szerezhető a másik emberről - és mielőbb összehozni egy személyes találkozót.

2021. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a lányok egyáltalán nem akartak írni pedig olyan rossz csávó nem lehetek, pedig én mindig kezdeményeztem de a társkereső oldalak már csak ilyenek a pénztárca tartalmára mennek ott kapcsolatot kialakítani nehéz, oda 200%-os szépfiúnak kellene lenned vagy valami gazdag fószernek hogy egyáltalán a lányok rád felfigyeljenek! Ha ti társkeresőn már egymással tudtok kommunikálni és van köztetek kémia akkor azt már köszönjétek meg Istennek!!
2021. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5 az az igazság, hogy mèg ha nem is vagy csúnya, a szöveged ki tud ábrándítani bárkit, ha mondjuk úgy kezdeményeztèl a lányoknál minden alkalommal, hogy szia mizu/hogy vagy.

Én ettől akkor is kiakadtam, mikor először írt rám ezzel az illető, meg akkor is, ha már ismerkedtünk.

Csomó pasi minden nap ezeket tolja, amiből érezhető, hogy nem tud mit mondani, nincs mondanivalója, lusta/ostoba írni valami érdemlegeset, de mindenképp erőlteti a kommunikàciót és azt várja, hogy te átvállald a nehezét.

Bárhogy is nézett ki, az ilyeneket röptettem azonnal.

2021. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

5: Nálam az kizáró ok, ha valaki általánosít és rám vetíti a rossz tapasztalatait.

Pl. ha olyat olvasok egy adatlapon, hogy "itt minden nő" ilyen meg ilyen... akkor azonnal balra húzom az illetőt, mert én tudom magamról, hogy nem vagyok olyan, de ezt bizonygatnom kellene egy vadidegen számára, ehhez pedig nekem nincs energiám.

Én ismerkedéskor nem arra vagyok kíváncsi, hogy kit NEM keres a másik, hanem arra, hogy kit keres és ő milyen...

2021. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam abból lett eddig folytatás, ha legalább 1-2 estét végigdumáltunk és napközben is volt pár üzenetváltás. Ha napi 1-2 üzenet van csak, akkor

-annyira elfoglalt, hogy nem férne bele az életébe egy kapcsolat,

-több emberrel is ismerkedik és rám ennyi jut,

-nem érdeklem annyira, hogy meg akarjon ismerni, de fenntartja a lehetőségét, hogy ha pont ráér, akkor leakaszt a polcról egy alkalomra.

Illetve a fentiek kombinációja is érvényes lehet.


Csak akkor folytasd a beszélgetést, ha alkalmit keresel és megfelel számodra, hogy ugrasz, ha füttyent.

2021. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
6/8 ugyan már. Hány és hány olyan lány van, hogy kitöltetlen profil, jó csaj, de semmitmondó képekkel. Nyilván nem azt várom, hogy a profilja szórakoztasson, jobbra húzom, ha első blikkre tetszik. Ha még lehet következtetni a képekből valami érdeklődési körre az plusz pont, ha értelmes profil van (tehát nem a #travelladict, #vinelover, #dogmom szintű semmitmondások). De komolyan, ott a match, KÖSZÖN. Akinek semmitmondó vagy tök üres a profilja, mit vár? Zengjenek ódákat a szeméről? Írja azt, hogy jajj de jó, nekem is van szobám, tök érdekes vagy? Vagy rögtön sorozzon meg 20 kérdéssel? Esetleg egy Kőhalmy-Bödőcs-Hofi hibrid legyen és már köszönés után nevettessen meg? Lányok, ez nem a Disney, nem vagytok hercegnők, az értelmesebbje nem fog küszködni, nem fogja produkálni magát, ha egy sablon vagy üres profilt lát. Ha jobbra húz és match van, köszönni fog, de mit mondjon még? Én épp ezért nem is húztam jobbra egy idő után olyan lányokat, akiknek kitöltetlen, sablon vagy olyan profilja volt, amiben már rögtön elvárásokat sorol (sokszor mocsok egy stílusban). Csak azt húztam jobbra, akiben tényleg volt valami egyéniség és nem csak karbatett kézzel várt. Egyből kevesebb hülye volt, ghosting talán 1-2, randi pedig kb az összessel, ami után vagy az adott lány vagy én döntöttünk úgy, hogy ennyi elég. Aztán volt akivel több is lett és kapcsolat lett belőle. Tanulság: annyit várjatok el, amennyit beletesztek. És nem, a szépen nézés, szexizés, két mell az még bőven effortless kategória.
2021. okt. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 ugyan már vagy nem ugyan már, én se tettem bele túl sok erőfeszítést az ismerkedésbe, mégis sikerült.

Mondhatod, hogy nem disney meg nem hercegnő, mégis azt mutatja a gyakorlat, hogyha férfiként szeretnél valamit, akkor neked kell villantani. Kezdetben egyoldalúan, az biztos.

2021. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!