Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most ez, hogy van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ez, hogy van?

Figyelt kérdés

Találkozgatok egy fiúval, augusztus óta hetente 1x vagy 2x és tudtommal tetszek neki (meg persze ő is nekem). Eddig csak az volt, hogy eljött értem, elmentünk enni, sétáltunk, aztán pedig az autóban voltunk. Soha nem beszéltünk arról, hogy mi lesz velünk, vagy együtt e vagyunk és az ilyesmi. Tehát én avval vagyok, hogy amíg nem kérdezi meg vagy beszéljük meg, addig nem vagyunk együtt. Ebből van az az elméletem is, hogy csak akkor akarom majd elhívni magamhoz, amikor együtt leszünk, mert addig kb minek. Legutoljára pedig amikor találkoztunk, megkérdezte, hogy nem e gondolkodtam rajta, hogy menjünk már egymáshoz, mondtam, hogy de igen, de azt nem akartam már mondani, hogy milyen elméletem van.

Szerintetek ez most hogy legyen? Hogy hozzam majd fel beszélgetésbe ezt az egészet, hogy beszéljünk róla?



2021. nov. 12. 05:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Nagykorúak vagytok? A "felnőtt párkapcsolatok" kategóriába van elhelyezve a kérdés, ha jól látom.


Ki hány éves a történetben és mivel foglalkozik? (Iskola vagy munkahely.)

2021. nov. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%

Nalam is volt hasonlo kaliber.

Allandoan hozzam csapodott, jott velem vasatolgatni, elvitt automosoba, ugy voltunk egyutt mint vmi 2 haver, egyszer meg nem csókolt volna vagy bármi, de még a 10. találkozon is csak azt várta mikor hivom fel magamhoz.

Nem ertettem mire fel kerdezi. Egy randink se volt soha, egy szo sem arrol hogy szeretné ha osszejonénk, semmi erzelem nem latszott rajta soha, a nagy terve csak annyi volt, hogy majd felmaszkal hozzam, mint egy ingyenpr.stihoz.


Ellenben mással teljesen más volt rögtön az első nap is. Teljesen kierződött a sracon hogy annyira oda van ertem, hogy elso nap már a haveroknak is bemutatott, haza se akart vinni, topartozos romantikus randira vitt es kapásbol benne voltam az életében is mindenhol, állandoan vitt haverokhoz magához kesobb a csaladjahoz, teljesen velem volt szivvel lélekkel.

2021. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
*vásárolgatni
2021. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Szóval a 2.sráccal joformán már elso pillanattol szószerint egyutt jártunk,(teljesen beavatott az életébe), mig az első srác még a 10.találkozón is csak azon nyavíkolt, (nem udvarolt nem avatott bele az életébe el se hívott sehova mindig csak velem tartott ha mar úgyis vásárolgatok akkor jön ő is mint vmi haver)es csak azon ugrált, mikor viszem hozzám(szexelni)



Es a legerdekesebb az egeszben az, hogy állandoan pont azok a jobb helyesebb kaposabb " alfább" pasik akik beleadnak apait anyait abba hogy veluk legyek, es pont a nyomibb bénábbak akarnak ingyenpr.stinak nézni akik örülhetnének ha egy nőnemű egyaltalan veluk szóba áll. Még pont azok kezelnek le, akik kb 8 pontos nő mellett, max 3-5 pontos pasik csak. Es még ők akarnak kihasználni, a jó pasik meg hajtanak rám erősen udvarolnak hívnak, akarnak, tesznek, hódítanak es lehet veluk járni is nem áll meg a szexnél minden.

2.voltam

2021. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Folyt Ja gondolom a jo pasiknak ezert lehet mindig nőjük az inceleknek meg ezert nem. A jo pasik értenek a nőkhöz es meg tudják élni velük a szexet szerelmet es a nőért vannak, az incelek meg nem látnak csak a saját kis f.rkukig, meg egy kávéra is sajnálják meghívni a nőt. Nemhogy még magukkal vinni élni. Életük sincs valszeg csak a melo meg a net.
2021. nov. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Plusz1 exemmel is detto ugyanez volt, hogy már 1.randin volt csók, fogta a kezem is mindenhol, milliot nevettunk egyutt, azonnal egy hullámon voltunk, már első naptol kvázi együtt jártunk.

Ég és föld egy olyan srác aki határozottan akar, meg egy olyan aki csak sultgalambot vár hogy mikor hol teszed szét a lábad neki végre mennyit kell még veled csövezni egy padon meg sétálni a hidegben.

2021. nov. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Miért félsz a barátoddal beszélgetni? Miről beszélgettek? Tartalmasnak érzed a kapcsolatot? Akarsz egyáltalán tőle valamit? Tinik vagytok?
2021. nov. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Majd ha kimondjátok hogy egy pár vagytok…🤣🤣🤣 ez olyan mint szex csak házasság után😁😁
2021. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
#2 én mondjuk pont az olyanokat tartom bolond nyominak aki már az első pár randin elmeseli a fél életét, bemutat mindenkinek és kB már az esküvőt tervezi. Na ezektől én menekülök. Persze az se normális aki a 10.randin se csókol meg, de van a kettő között arany középút. Ne ultesd már el itt a pasik fejében hogy normális az ilyen durva nyomulas.
2021. nov. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
23%

9# ránèzésre is latszik köztuk a kulonbség melyik nyomi melyik nem az.


Es lepontozzák azt aki nem azzal van aki csak használgatná. Az igen..

2021. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!