Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érezze magát különb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezze magát különb helyzetben, mint egy alkalmi szerető?

Figyelt kérdés

A húgom elmondta nekem, hogy beleszeretett egy nős férfiba. Szerintem egy elég nagy idióta, de mindegy. Szóval a húgom, aki 19 éves, a munkahelyén ismerkedett meg ezzel a férfival, és elég jól összeismerkedtek. Ma éjjel kaptam rajta, hogy volt valahol, és most jött haza. Elég csalódottnak tűnt. Kiderült, hogy a férfival találkozott. A férfi azt mondta neki, hogy este tizenegytől hajnali ötig ráér, meg ilyen szövegeket, hogy ő nem akar erőltetni semmit, a húgom még visszaléphet, eddig még senkivel nem csalta meg a feleségét, meg ilyenek. Persze addigra már jól elszédítette a húgom fejét, aki szeretett volna többet ettől a férfitól, mint csak beszélgetni. Na a lényeg meg is történt. A húgom önként feküdt le vele, utána elszívtak egy szál cigit, a férfi meg elkezdte, hogy ő már tapasztalt ebben, teljes diszkréciót kér, hogy ne bukjanak le, a húgom semmire ne mondja azt, hogy nem, csak a férfi hívhatja majd. Egy szót sem váltottak többet. A húgom pedig, ahogy elszökött otthonról, egy óra múlva már jött is vissza. Na most akinek van ebben tapasztalata, ugye ez az a tipikus pasi, aki csak szexre tartja a szeretőjét, és többet nem is érdemes vele szóba állni?

Egyébként én is ismerem a férfit, tényleg jófej, az emberek kedvelik, és látszólag a családját is nagyon szereti. Senki nem mondaná meg, hogy egy fiatal lánnyal szórakozik. Tudom, hogy a húgomnak nem kellett volna belemennie ebbe a kapcsolatba, de most már mindegy, mert megtörtént, nagyon is csalódott miatta, főleg, mert ő nagyon megkedvelte a férfit. A kérdés az, hogy tényleg a diszkréció miatt van ez, vagy szakítsa meg vele teljesen a kapcsolatot? Jó, nyilván meg kéne szakítania, ez logikus, de ő barátként is nézett rá, és a férfi tényleg sok hasznos tanácsot tud adni, meg nagyon segítőkész. A húgom nagyon megkedvelte őt, én meg sajnálom. Tudta, hogy nem ígért neki semmit a pasi, most mégis láttam, mintha sírt volna miatta. Nem tudom, mit mondhatnék neki, nekem nincs ilyenben tapasztalatom.



2021. nov. 13. 01:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármennyire nehéz, ezt most hagyd rá a húgodra. Van, amikor abból tanul valaki a legtöbbet, ha hagyják elesni. Gondolom, őt se arra nevelték otthon, hogy henteregjen nyugodtan családos férfiakkal, a szívnek és a puncinak nem kell parancsolni, fusson utána. De ő most annyira nagylány, hogy feltétlenül ki kell próbálnia, hogy megszerzi magának más férjét, mert ő szebb, fiatalabb, semmire se mond nemet, és majd megmutatja, hogy beleszeret és válik miatta. Ez az önző korosztály, akiben nincs empátia, erkölcs, azt hiszi, hogy megkap bárkit és bármit. Ha elkezded a hegyibeszédet, és le akarod állítani, csak azért is belemegy a szeretősdibe, hogy megmutassa, hogy nem volt oltári baromság lefeküdni vele, és majd ò megmutatja mindenkinek.

Hagyd pofira esni! Lehet, hogy most lesz pár kemény hónapja, aztán két hétig átbőgi magát a kispárnán, de jó jellemépítő tud lenni a tapasztalat.

A maximum, amit tehetsz, hogy meghallgatod, ha beszélni akar róla. Úgyse érdekli, hogy mi a véleményed.

2021. nov. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
Jaj #6, a seregben birkák vannak, pont ezért toborozzák a fiatalokat, mert baromira elhisznek még minden faxágot, amit a szájukba rágnak, úgyhogy ez egy öngól volt. Ajánlom figyelmedbe a Sólyom végveszélyben című filmet, nézd meg (bár még az is eléggé túlidealizált, de európai szemmel szerintem átjön a lényeg).
2021. nov. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és majd UTÁNA mondd el a véleményed. Amúgy bocs az OFF-ért kérdező.
2021. nov. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Az is számít hogy a húgod hogy kezeli ezt a későbbiekben.Ha majd komoyan ismerkedik,jobb lesz elhallgatni a ezt az epizódot. Ez mindig egy sötét folt marad a múltjában,amit a férfiak nem nagyon tolerálnak.
2021. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy alkalmi ágybetét a számára, ez egyértelmű. Viszont pár éve, 18 évesen sajnos én is egy nős, családos férfi szeretője lettem, bele is szerettem. Nagy pofon volt az élettől, de ezt is meg kellett élnem és tanultam belőle.
2021. nov. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8%
Én a másik oldalát is látom a dolognak. Elmondom egy házasságban sok minden elromolhat, de attól még nem feltétlenül borítasz mindent amit 15 év alatt építettél fel. Ha egy valami hiányzik akkor azt egy idő után keresed máshol. Annyi érzés létezik, én is odáig voltam egy ilyen fiatal lányért, és ő is hasonlóan kezelte az egészet. Két ember jól érzi magát és pont. Attól még lehetnek érzések oda-vissza, miért ne, más kérdés, hogy a férfi nem fogja ott hagyni a családját érte az tuti. Ez nem kérdés. És? Attól még jól érezni lehet magunkat. Látod a húgod pontosan tudta mi a helyzet, nem egy ismeretlen férfi volt aki hazudott neki az életéről, át volt verve, tudta jól hogy családos pali, mégis önszántából elment vele... Mert ezt akarta, ahogy a fickó is őt akarta és ennyi.
2021. nov. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, akkor gondolom számodra sem jelentene problémát, ha a feleséged " jól érezné magát" egy huszonéves sráccal, ugye?
2021. nov. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

#16: Látod, pont ezért sír egy 19 éves kislány, mert ez neki nem ennyi, hogy dugnak, aztán mehet haza. Vannak érzelmek. Ráadásul át is lett verve, mert a nős pasi simán rá hárítja a felelősséget, hogy ő dönt, akarja-e, vagy leáll. Azt mondta, hogy sose csalta meg a feleségét, utána meg kiderül, hogy rendszeresen. Hitegeti, pátyolgatja, előadja a barátot és a mentort, hogy bejusson a bugyiba. Aztán meg kuss és otthon ülve várhatja, hogy füttyent. Szerinted tényleg őszinte volt ez a férfi? Elmondta, hogy nincs gond, csak kéne egy új punci, hogy vigyen egy kis izgalmat a szürke hétköznapokba, füttyent, ha van 5 perce, és használni akarja? Mondott olyat, hogy részéről semmi érzelem, csak szex?

Amúgy pont az ilyen apró nézeteltérésekből szokott az lenni, hogy a kiscsaj elkeseredik, és szépen borít mindent a feleségnél, fotóval, videóval. Mivel ő igenis átverve és kihasználva érzi magát, ha nem sikerült megszereznie a pasit pár hét alatt. Ilyen apróságkon nem szokott agyalni, hogy a gyerekszobájában nem lakhat a pasija, miután kidobta a felesége, és beadta a válást.

2021. nov. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
#18: Igen, nekem az a véleményem, hogy aki ilyen bosszúálló, és önző, mert nem kapta meg amire vágyott és ezt teszi az igenis megérdemli, hogy így is bánjanak vele! Mert szerelmes és átverve érzi magát, a szerelem nem mentség mindenre, ő ugyanolyan hibás, ha nem jobban, mert, ha nem találkozgat és nem megy át akkor nincs min kattognia, de, hogy még utána ő álljon bosszút a sértődsége miatt, és tönkre tesz másokat figyelmen kívül hagyva, hogy milyen fájdalmat okozz olyanoknak ezzel akik semmiről nem tehetnek, na ez a szánalmas igazán, és van ilyen....
2021. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Többnyire nagyon hasznos dolgokat írtatok. Arra a kérdésre válaszolva, hogy mire ne mondjon a húgom nemet, azt úgy értettem, hogy ha a pasi azt mondja, hogy most menjen el, ne hívja, akkor a húgom nem ellenkezhet. Meg még annyit kedves 19., tudod, hogyha átver minket az, akit szeretünk, akkor az fáj, ami dühöt von maga után. Ilyenkor jön a bosszúállás. Szerencsére a húgomnak több esze van. A találka után a férfi többször is hívta, de nem vette fel neki a telefont. Le szeretne kicsit nyugodni. Az pedig kicsit sem szánalmas, ha "tönkre tesz másokat figyelmen kívül hagyva, hogy milyen fájdalmat okozz olyanoknak ezzel akik semmiről nem tehetnek", mert azokat pont nem az az idegen lány fogja érdekelni, nem ő ígért hűséget. Sokkal több felelősség hárul a férfira, és ő is fog nagyobb fájdalmat okozni. De nem is értem, amelyik házas férfi elvileg tényleg szereti a szeretőjét, akkor miért hagyja ott a sz*rba, mondván megérdemli, ha ő rángatta bele.
2021. nov. 13. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!