Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érdemes közelíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes közelíteni egy lány felé egy sportedzésen?

Figyelt kérdés
Edzés közben értelemszerűen nem nagyon lehet beszélgetni, csak előtte meg utána. De utána is az szokott lenni, hogy ő egy barátnőjével együtt megy úgy, hogy közösen autóval mennek, szóval nem nagyon tudok akkor sem a közelébe kerülni. Nagyon szeretnék vele beszélgetni, megismerkedni, elhívni valahogy, de úgy, hogy ne szigeteljem el a csapattól (ő van ott régebb óta, én viszonylag új vagyok), meg ne is legyen túl feltűnő. Szívesen várnék pár tippet.
2021. nov. 16. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

2 alap támadási lehetőség van.


A.: A barátnőn keresztül támadsz.

B.: A barátnőt kivonod a képletből.

2021. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Megkerdezed,mi az insta/snapchat/messenger neve. Jelolod ,visszajelol(ha szimpi vagy) es ott elkezdesz beszelgetni meg elhivod valahova.


Amikor jartam edzesre,mindig bejrloltuk egymast a csoporttarsakkal.

2021. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vegyük úgy, hogy egyik se :P Nincsenek ám összenőve a barátnővel, inkább csak amolyan edzéstársak, akik mindig együtt mennek haza. Az edzés előtt és után van egy-egy rövid időablak, amikor tudnék vele kicsit beszélni.
2021. nov. 16. 21:28
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Igen, ez nem hülyeség, viszont eléggé az a benyomásom, hogy ez egy "hagyományosabb" fajta lány, vagyis nem nagyon aktív szerintem közösségi médián.
2021. nov. 16. 21:29
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért fontos, hogy ne legyen feltűnő? Ha tudtok párszor néhány mondatot váltani, és úgy látod kölcsönös a szimpátia, akkor elhívhatod meginni valamit.
2021. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Akkor meg lediktaltatod a szsmod vagy odaadod a telod,h irja be a szamat.


En mma meg boxra jartam. En siman mentem volna beulni veluk.

2021. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet, hogy igazatok van. Az biztos, hogy mindig is túl sokat aggódtam azon, hogy mit gondolnak mások, mi hogy néz ki. Lehet, hogy inkább arról van szó, hogy kicsit ideges vagyok amiatt, hogy esetleg nemet mond.


Egy olyan lányról van szó, aki nem csak tetszik, de el is bűvöl, magyarán érzem, hogy bele tudnék szeretni. Ez nálam elég ritka. Ilyenkor mindig sokkal jobban izgulok.

2021. nov. 16. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak arról van szó hogy semmi önbizalmad és várod a csodamódszert ami nem létezik?

Nagyjából teljesen mindegy, hogy indítasz ha nem vagy neki szimpatikus.

2021. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem szimpatikus vagyok neki :)
2021. nov. 16. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp melegíts be a roham előtt. De hát ezt neked nem kell mondani.
2021. nov. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!