Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha társkeresőn a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha társkeresőn a férfi képei nem "beszélnek" a hobbijairól és csak fotóssal készíttetett képei vannak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de nekem szimpibbek a sima képek
2021. nov. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl mű képek készülnek, és nem mutatja másnak az illetőt, nincs azzal baj.A hobbinak nem kell azonnal lejönni, kivéve ha valaki eleve olyan társat keres aki ebben partner. Pl. 24 órában horgászik és olyan társat keres aki Vele tart..
2021. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak profi fotós által készített képeket tölt fel?Az ilyen mindig kételkedésre ad okot.Ott megvan az előnyös ruha, helyszín, póz, világítás, utómunkák a képen...Senki nem néz úgy ki a valóságban.Egy pár természetesebb kép is kellene viszonyításként.
2021. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a leírásában amúgy van szó róla, a hobbikról, egyebekről, akkor nekem nem hátrány. De ha leírásból sem kapok semmi infót, és a képekből sem, részemről teljesen felejtős lenne az illető.
2021. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azért húztam anno jobbra a páromat mert profi fotók voltak felrakva, nem a tükör előtt beállított, távoli képek vagy épp baráti társasággal találd ki ki vagyok képek, esetleg alulról fotózott nézd a tokam képek. És úgy nézett ki ahogy a képen.
2021. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Terveznék saját képet is feltenni, de amit magamról csinálok azok nagyon rosszak. Tükörben egész vállalhatóan nézek ki, de akármilyen szögből próbálok magamról képet csinálni valahogy nem tükrözik a valóságot.


Alapjáraton meg úgy vagyok a fényképezéssel, hogy nem hoz lázba, szóval ha ismerősökkel / barátokkal vagyok, akkor nekem nagyon nem adja az, hogy megkérek valakit, hogy csináljon rólam egy képet. Egyszerűen nem fontos ez nekem, viszont társkereséshez úgy gondolom, hogy nem ártana pár normálisabb kép, ami azért a valóságot tükrözné természetesen.

2021. nov. 26. 11:21
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

a legtöbb embernek élete nincsen, nem ám még rendszeres hobbi.. 8 óra meló után az edzés nem frissít fel csak a testet karban kell tartani...

Jó hobbis képek : számítógép előtt zsíros kenyér majszolás.. még falusi lányok sem kapnának rá..

2021. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hobbi...azzal rá lehet faragni, sok nő gyűlöli a fegyvert, a vadászatot, horgászatot, tinicsajokat, motorozást, szivart, ejtőernyőzést,...én ezért nem raknék ki ilyet.
2021. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. ki hagytad a mutatós nyaralós képeket, kocsikat ..
2021. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az enyémet sem mesélnek. Sima píszí képek vannak kint rólam.
2021. nov. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!