Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha társkeresőn a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha társkeresőn a férfi képei nem "beszélnek" a hobbijairól és csak fotóssal készíttetett képei vannak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 10:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell azonnal tudni a másik félnek hogy mi a hobbim. És igen, ahogy írják, manapság kevés idő jut hobbira. És ennek a kérdésnek nincs is agazán jelentősége az ismerkedésnél kivéve akkor ha valami nagyon extrém, esetleg sok időt igénybevevő hobbija van valakinek. Pl. egzotikus állatokat tart, napi edzésre jár amit ki nem hagyna.

A profi fotó nem baj ha a valós képet mutatja. Nő vagyok, én se szeretek pózolni, bárhol fotózkodni, ezért nincsennek igazán olyan képeim amit mondjuk társkeresőre feltennék. A profilképem is profi fotós által készített. Teljesen én vagyok ,csak tudta hogy állítson be hogy természetes legyen és persze előnyös. Mert nincs ebben semmi, mindenki igyekszik jobb képet mutatni. Számomra az a ciki amikor olyan kép kerül fel ami inkább megmosolyogtat mint vonzónak találom az illetőt. Számtalan óriási fej, rossz háttér, nőknél hatalmas mell a központban...inkább szolíd profi fotó mint ilyen.

2021. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha nem a hobbikról szólnak a képek, arra ott van a profil úgyis. A fotóssal készített képek... attól függ, mennyire erőltetetten beállítottak. Van, ami csak ízlésesebb vagy jobban néz ki, amúgy tök természetes... és van olyan is, amin annyira egyértelmű, hogy egy természetellenes, erőltetett, beállított giccs, hogy az nagyon lelombozó. Az meg pláne, ha a fotósos kép alatt tablóképet értünk, az nagyon röhejes (és igen, láttam nem egy ilyet...).
2021. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!