Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, könnyűnek vagy nehézne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, könnyűnek vagy nehéznek tartjátok manapság az ismerkedést?

Figyelt kérdés
És miért? Miket tapasztaltok így 2021ben, illetve leginkább milyen módokon ismerkedtek? 31f

2021. dec. 7. 06:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nincs nagy baráti köröm + bulikba se nagyon lehet járni erre ahol lakom, így neten ismerkedek leginkább hasonló stílusú emberekkel mint én

Sajnos elég kevés férfi van akivel rendesen el isntudok beszélgetni, mert általában 1-2 szavas válaszokat adnak, szóval nehéz...


Egyszer randiztam egy fiúval aki messzebb lakott, 3x randiztunk, nagyon jó volt, viszont egy idő után mikor nem tudtunk úgy találkozni kezdtek elfogyni a témák és már nem beszélünk


Nem jártam eddig sok sikerrel, bár még csak 18 vagyok.

2021. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ismerkedni könnyű, főleg hogy nyitott vagyok. A sok baszni vágyó szarházi közül kiszűrni azt, aki egyáltalán egy szóra is érdemes, na az nehéz. Főleg hogy mellette az is zaklat, akire sosem voltál kíváncsi és akivel sosem akartál ismerkedni.
2021. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan úgy vagyok vele, mint a #2. Ismerkedni nagyon könnyű, ha csak szexet akarnék, 1 óra múlva már itt lenne valaki, választék is lenne bőven (igen, ez hatalmas szégyen ezekre a férfiakra, de ez már más tészta). Komoly párkapcsolatra találni egy hasonló értékrendű férfit, akivel lehet tervezni, az néha olyan, mint tűt keresni a szénakazalban.
2021. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Úgy vettem észre, a férfiak élőben inkább kezdeményezőbbek velem, míg a neten általában én írok rájuk. Ismerkedni könnyű, azt hiszem, bár nekem sosem ez a célom, hanem egy jó beszélgetés. Ilyenből már alakult kapcsolatom ennek ellenére. Amennyiben mégis, akkor pedig olyan sokáig húzom az ismerkedést, hogy áttolódik friend zone-ba sok esetben. Ezt mondjuk nem sajnálom. Vannak rossz tapasztalataim an intenzív üzenetváltásokból neten.
2021. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Azt hozzátenném, hogy szerintem egy fokkal sem könnyebb/nehezebb, mint egy férfinek.
2021. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi számít jobban összességében: a kinézete vagy az intellektusa a srácoknak? Vagy ugyanannyira fontos mindkettő?
2021. dec. 7. 09:37
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Ismerkedni nőként nem nehéz.. normálisat találni nehéz.
2021. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

6.


Nálam is-is, mindkettő fontos


Bár bevallom, gyengeségem ha valaki egyetemista, az egy nagy +pont

2021. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

6-os:


Az intellektusa. Főleg a humora, ami meg tud fogni. A kinézetre nem fektetek nagy hangsúlyt, mivel egyrészt én sem vagyok egy topmodell (átlagos lánynak tartom magam), így nem gondolom, hogy bármilyen elvárásom lehetne a másik felé e tekintetben, másfelől elég széles skálán mozog az ízlésem. Ennek ellenére kb. mindig vonzó férfiakkal sikerül ismerkedésig vinni a beszélgetést. :D

Régebben kb. a szociális helyzete is mindegy volt, most viszont hogy már egyetemista vagyok, a 8-ashoz hasonlóan nagy pluszpont, ha valaki egyetemista, vagy már végzett valamit. Nem amiatt, mert "akkor biztosan nagy fizetése van", vagy bármiféle presztízsre hajtanék, pusztán könnyebb kapcsolódni olyan emberekhez, akik értik, ha nem vagyok napokig elérhető a vizsga időszakban, vagy tudnak osztozni abban a kínban, amit a szab.válok + kötelező tárgyak problematikája okoz. :D

2021. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Inkább értelmetlennek. Ez az oldal felnyitotta a szemem. Akármilyen kedves férfival találkozom, tudom, hogy titkon hármasozna, tuti van baja a külsőmmel, és mivel nem vagyok 20, valószínűleg csak szamár vagyok.
2021. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!