Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretik a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik a husis lányokat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 01:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert az adja a női formát. És most nem a ducira kell gondolni, hanem arra, hogy van normális combja, mellei feneke, ami vezeti a ruhája vonalát és hmm
2021. dec. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Én nem szeretem. Ezek pusztán ízlések egyébként. Ugyan úgy megfigyelésem alapján a csajoknál is megvan. Például van aki szereti a testépítősen izmosat, sokan ugyan úgy a frászt kapnak tőle, mert jobban preferálják mondjuk az inkább "sportos" külsőt, vagy vékonyat, vagy éppen a mackósat. De hozhattam volna ezek kombinációja alapján bármit példának. Én sem tudom megindokolni, hogy miért szeretem a vékonyabb csajokat és miért nem a husisakat. Persze mondhatja valaki azt, hogy milyen jó fogni, milyen szép, stb, de ezek mind szubjektív dolgok. Attól még a másik nem ezt látja, nem ugyan azokat az érzéseket váltja ki. Max elfogadni lehet a másik ízlését. Körülbelül ez olyan, mintha azt kéne indokolni, hogy miért az a kedvenc szined, ami. Vagy miért szeretsz egy ételt. El lehet persze mondani, megindokolni, részletezni, de másikat ettől még nem győzöd meg (meg amúgy is minek). Azt szereted, az tetszik és kész. Bármilyen nemű is vagy kérdező, de valószínűleg ez rád is igaz.

Hogy itt milyen válaszokat kaphatsz? Olyan jó fogni, markolni, belebújni, játszogatni xy testrészével, nőies és minden hasonló.

De tegyük hozzá, hogy például "nőies". Igen az. De nekem például egy számukra "pálcika" lány is nőes. Ahogyan ugyan azokat a testrészeket én szebbnek látom, mint ők. És ugyan ez fordítva.

2021. dec. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
A fokozottabb gondoskodó ösztön feltételezése miatt lehet...
2021. dec. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Mármint egyes pasik...
2021. dec. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem jön de a háj.
2021. dec. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
83%
Nekem meg a gigacici nem jön be...
2021. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Mert a gömbölyű (egy bizonyos határig) nőies.
2021. dec. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló írta jól. Ízlés kérdése, kinek mi jön be. Nekem pl. a kicsit husisabb lányok tetszenek. De az ilyen formás, nem a simán ducibb. Barátnőm is olyan, hogy jár edzeni, szépen látszik is rajta, de van szép kerek popsija, meg combja, minden. Ha felöltözik szépen, ez "vezeti a ruhája vonalát", ahogy az egyes írta, szerintem írtó dekoratív, hogy szépen fogalmazzak :D

Szex közben pedig ez okoz igazi gyönyört, hogy szépen mennek a vonalai, de közbe van mit fogni, ezt se tudom másképp írni :)

2021. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sosem jöttek be. Egyébként meg ízlések és pofonok.
2021. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi jönnbe a külsősegek közül.... Van akinél a duciság a kizáró ok, nálam pl. a csóróság a kizáró ok! Külsőség mindkettő!
2021. dec. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!