Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, könnyűnek vagy nehézne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, könnyűnek vagy nehéznek tartjátok manapság az ismerkedést?

Figyelt kérdés
És miért? Miket tapasztaltok így 2021ben, illetve leginkább milyen módokon ismerkedtek? 31f

2021. dec. 7. 06:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

6

A külső nem elhanyagolható, de az a vagy oké vagy nem kategória. Nem várok extrát, ha valaki nem taszító számomra, azt már teheti vonzóvá a belsője. Szóval inkább a belső hangsúlyos, bár én is a külsőmmel és a belsőmmel (és az egymással vett kölcsönhatásukkal) együtt vagyok ember, ahogy mindenki más és eszerint is kezelem az embereket.

2021. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%

Nehéznek. Nemcsak manapság, hanem mindig is az volt számomra. Hogy miért? Nem vagyok vonzó, úgy értem, NAGYON nem, borzasztóan előnytelen a külsőm. Jó pár éve már egyébként sincs hol ismerkednem; a net ilyen adottságokkal értelemszerűen nem opció számomra, élőben pedig nem olyan közegben telnek a mindennapjaim, ahol potenciális partnereket ismerhetnék meg. Amúgy én csak egy (esetleg kettő) stabil szexpartnert keresnék, a hátam közepére sem hiányzik több, de még ez sem jön össze.

30/N, több mint 7,5 éve full üresjárat :(

2021. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz.

Ha kötődni kezdek, akkor kibukik a pasiból, hogy amúgy ő eddig is csak szexelni akart. Az bezzeg teper, aki felé nem mutatok érdeklődést és csak barátkozni akarok vele, mert érzelmileg semennyi nem vonz.

Egyébként a Tinder is szar lett, beszélgetni se lehet normálisan sokszor. Kevés barátom van, azokkal se járok el közösségbe, ahol lehet ismerkedni.

Van valaki, aki tetszik munkahelyen, de ő meg kb elérhetetlen, én nem vagyok szép. Volt olyan, hogy lejjebb adtam és leálltam olyannal, aki amúgy nem vonzott különösebben, na hát soha többet nem csinálok ilyet, nem éreztem jól magam vele.

2021. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Marha jó! Én meg szerelmes típus voltam, ráadásul férfi. Engem a nő személye érdekelt, a tisztelet, a közös jövőkép. Milyen fura, sosem kellettem. Majd idővel lelki válsággá vált, évekig szenvedtem. Eközben befejeztem az egyetemet, felépítettem az életem, és egy igazi szemétláda lettem! Valamiért így meg kellek, csak sajnos nekem már nincs bizasalmam a nőkben, így szex, szex, szex, majd kidobom őket. Különös, de élvezem. A sajnálat legkusebb jele nélkül. Már az elején tudom hogy dobni fogom, de magamba bolondítom. Autó van, lakás van, pénz van, jó a stílusom. Soha nem szeretnék fix nőt, se családot, se gyereket. Nálam a nők már csak élvezeti cikkek, sem a személyük, sem a lelkük nem érdekel.
2021. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A tindert én is próbáltam, én pont a beszélgetősebb fajta pasi vagyok egyébként. De sajnos nem lett folytatása és nem miattam. Nem tudom sokaknak, hogy jön ott össze a komoly kapcsolat.
2021. dec. 7. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!