Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 vagyok és még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 vagyok és még nem volt barátnőm. Most meg már tényleg esélytelen, mert minden korombeli lány tapasztalt, magabiztos férfira vágyik. Akkor már elrontottam az életemet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 08:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Csak hülyültem, de azért már rá kéne állnod a témára sztem. Nem vagy egyáltalán esélytelen még! Honnan veszed ezt?
2010. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Nem ismerlek, de szerintem elég nagy önbizalomhiányod lehet, ha eddig nem sikerült. Ezt a lányok látják. Persze van olyan réteg, akiknek kifejezetten ez jön be..

Próbálkozz..(új stílus akár) Mosolyogj és érezd jól magad a bőrödben..ezt a csajok is észreveszik :)

2010. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem is 22 évesen lett először barátnőm, ne add fel, bár tudom, hogy normális lányt nagyon nehéz találni a mai világban.
2010. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha 10 évvel idősebb lennél azt monndanám igen, de így szerintem nincs semmi veszve. Legyél egy kicsit magabiztosabb, és legfőéppen ismerkedj.

Egyáltalán nem hinném hogy esélytelen, ez a legjobb kor erre.

Egyébként a 17-18 éves korosztályban is vannak teljesen értelmes normális lányok, én nem zárnám ki ezt a lehetőséget.

2010. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

prosti. és akkor már nem fog zavarni h nincs tapasztalatod

sztem ez ördögi kör

2010. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Sztem először is vegyél egy doboz gumit, próbáld ki ha eddig még nem tetted, aztán látogass el egy prostihoz, ujjazd meg és tapizd, meg szopasd le, megdugni nem muszáj, ez jól fog esni.

Utána keress egy normális barátnőt.

2010. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Először is eddig nem érdekeltek annyira a lányok (hetero vagyok), hogy megpróbáljak valamelyiktől is randit kérni.

A másik része, még nem találtam hozzám illő lányt, más lánnyal pedig nem érzem jól magam.


Nem szoktam zavarba jönni a lányoktól, állítólag nem látszik rajtam, hogy még nem volt barátnőm.

2010. szept. 8. 18:11
 18/20 A kérdező kommentje:

A prostis dolgot kihagynám. Érdekel a szex, de nem mindenáron.

Aztán ki tudja, ha pár év múlva sem találok senkit, akkor lehet hogy ez lesz.

2010. szept. 8. 18:13
 19/20 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok vagyis leszek másfél hónap múlva és még nekem se volt barátnőm.. Olyan rossz hogy még egyszersm kaptam egy lánytól se puszit még vagy nem öleltek át meg ilyenek... De nem csk ez a rossz hanem az is hogy még rendes barátaim meg haverjaim sincsenek.. Meek. suliba aztán hazajövök és gépezek vagy gyúrok.. Mást nem nagyon csinálok.. És én már rájöttem hogy miért nincsen barátnöm se haverjaim.. azért nincs mert önértékelési zavarban és önbizalom hiányban szenvedek.. meg még sorolhatnám:S:S:S És az a legszarabb hogy panel lakásban lakunk és szar helyen...:S:S
2010. okt. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
SZerintem a prostis dolog azért NEM jó, mert akkor azt a lépést hagyod ki az életedből, ami tulajdonképpen az egyik legfontosabb... Tudniillik, ha egy prostival fekszel le, az a pénzért úgyis megteszi, még harcolnod sem kell érte. Viszont ha magadtól jössz rá, hogyan "fektess le" egy lányt, akkor az sokkal nagyobb önbizalmat ad.
2010. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!