Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak neki vagy hagyjam a fenébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedés, már az első átcsetelt éjszaka után elhívott találkozni de akkor nem tudtam belemenni. Aztán többször is elhívott de sosem úgy alakult a dolog. Közben még külföldön is voltam. Ezidő alatt viszont továbbra is érdeklődött, hosszas üzeneteket váltottunk igaz hogy napi egyszer maximum de akkor tényleg kifejtősen.


Mivel sokszor hívott el, én meg nem mentem el. Ezúttal én adtam lehetőséget egy pár órás összefutásra. Sokat kérdeztem, ő sokat mesélt...én kevésbé sztoriztam de meg is jegyezte hogy fáradtnak tűnök, valóban keveset aludtam aznap, ezért voltam csendesebb. Viszont voltak hosszú szemezések, összemosolygások...meg is jegyezte hogy azért nevet mert olyan furcsa hogy fél év után talizunk először. Jelezte is hogy ő még szívesen maradna, de én már egyre inkább utaltam arra hogy mennem kell különben lekésem a vonatom. Az elbúcsúzás előtt fel is vetette hogy ha legközelebb jövök találjunk ki valamit. Mondtam hogy ezt majd megbeszéljük. Két puszi és elváltunk,azóta nem írt egy sort sem.


Aláírom, elég bunkó és elutasítónak tűnhettem...de nem éreztem rosszul magam vele. Igazából nem merek én felajánlani találkozót, mert nem tudom neki ez hogy jött le...


Gondoltam rá, hogy ráírok azzal hogy én hogy éltem meg a dolgot és ne haragudjon ha bunkó voltam vele...de így 3 nap után,nem ciki? Hagyjam inkább?



2021. dec. 10. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Írj rá te. N
2021. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Te a nő vagy a sztoriban? Ha igen akkor hagyd.nem jott be nekina randi. Nemhinném hogy bunko lettél volna.
2021. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Én írnék a helyedben.

N

2021. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ti mit írnátok neki? Mert hogy azért saját magam sem akarom megalázni, azzal hogy puncsolok...ha számára ennyi volt.
2021. dec. 10. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Én csak simán ráírnék egy "Szia, hogy vagy?" - ot. Ha nem reagál offos. Eleve már randi után írnod kellett volna, hogy jól érezted magadat stb. Nem adtál semmi jelet.. Persze, hogy nem keres..
2021. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Írj neki és ne trükközz, legyél hozzá őszinte!
2021. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd ír, ha akar. Ne teperj, ha nem akarsz.
2021. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat várt rád,te pedig a nagy nehezen összejött randin elég elutasító voltál...Persze hogy nem ír.

Eleget keresett ha kell neked ő rajtad a sor.

2021. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha halogatod, elveszíted.
2021. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!