Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a csajoknak fontos a humor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csajoknak fontos a humor érzék mér nem röhögnek a poénjjaimon?

Figyelt kérdés

Megkérdem a csajt hogy tudja e hogy hívják az olyan menő csávót mint én. Asztmondja nem. Erre én: hát telefonon és epekedve.

Erre letilt tinderen..



2021. dec. 12. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem humor,hanem erőltetett szar
2021. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Mert xar.
2021. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Még egyél egy kis nevet gélt és jó lesz az.
2021. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Mire számítasz? Ezen max egy kínosan mosolygás lehetne a válasz, nem pedig az amit vártál: https://www.youtube.com/watch?v=cS2DqJj_HDQ
2021. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Hát nevetnek ők,csak rajtad.És nem úgy ahogy te szeretnéd.Inkább csak szánalomból.
2021. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%
Nekem tetszett, én hangosan felnevettem rajta :D
2021. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Tudod, ízlések és pofonok. Van, akinek tetszik, van, akinek nem. Ha ismerkedsz, és érdemi infót remélsz valakitől, és ilyen poénnal jön, nehéz ellenállnod a tiltógombnak. Egy lánynak rengeteg lehetősége van a tarskeresőn, valahogy szelektálnia kell, például így.
2021. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Igen, általánosítás jön, de a férfi poénokon a nők sokszor (mondhatni nagyrészt) csak szimpátiából nevetnek, nem pedig azért, mert a férfi tényleg vicceset mondott. A tényleges humorérzék eszméletlenül ritka férfiak és nők között is, de ti valamiért meg vagytok róla győződve hogy vicc.hu színvonallal is humoristák vagytok.


Kapásból két okot tudok elképzelgetőnek tartani arra, hogy miért nem nevetett ez a nő: vagy annyira irritálod emberileg, hogy nem játssza el, hogy te vagy a világ legnagyobb humorheroldja, vagy pedig olyan végtelenül szar "vicceid" vannak, hogy lehet ki akarná préselni magából a tipikus fake nevetést, de egyszerűen képtelen rá.


Abból, hogy meg sem fordult a fejedben, hogy a hiba benned is lehet akár, arra következtetek, hogy irritálod.

2021. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Mert ez nem humoros.
2021. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Ezen nevetni kell?

Jo szar

2021. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!