Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csókolozik két ember akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csókolozik két ember akkor tisztázni szokták a további kimenetelét a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Csókoloztam egy fiúval , aki azért ivott előtte. Másnap reggel nem voltam biztos abban, hogy ő mit akar, komolyan gondolja e vagy pedig egy kis esti flört volt számára. A csók előtt már szimpatizáltunk régebben is egymással. Ilyenkor tisztázni szokták a dolgokat? Vagy ilyenkor mi a teendő? Férfiak/fiúk ti ha akartok valami komolyabbat a lánytól közlitek vele ? Nem voltam még ilyen helyzetben, sajnos nem is tudtam lereagálni.

2021. dec. 23. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg már azt is elfelejtette, hogy kivel smárolt.
2021. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez mint minden más az életben.


El kellene dönteni hogy mit szeretnèl, és annak megfelelően kezelni vagy erőfeszítéseket tenni a cèl elèrèse èrdekèben.


Ha nem akarsz semmit , akkor nem kell tenni semmit, nem kell ezt túlbonyolítani.

2021. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos élőben furcsán és távolságtartóan viselkedtem a csók utáni napon, de később írtam a pasinak, aki már válaszra sem méltatott. :)
2021. dec. 23. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as Akkor mi a kérdés? A pasit nem érdekled (lehet már)!

Másnap élőben kedves, írásban kezdeményező lett volna, az még plusz csavar, hogy elutasító voltál. Nem kell matekozni, ha tetszik, akkor mutasd ki, ha rossz volt legyél távolságtartó.

2021. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel a helyzet bizonytalan volt és ő is furcsán viselkedett, még jó hogy nem vallottam szerelmet. De utána próbáltam javítani a helyzeten, h ráírtam. Szerintem én is hibázhatok, meg alapból én nehezebben nyílok meg sajnos.:/
2021. dec. 23. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért voltál távolságtartó? Ez őrület.


Ha te tisztázni szeretnéd, akkor tisztázni kell. A kapcsolat a két elméből épül fel. Az van benne, amit a két elme belerak.

2021. dec. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért voltam távolságtartó,vagy inkább összezavarodott mert a pasi is furcsán viselkedett, annyira nem erőltette a beszélgetést , nem láttam rajta , hogy annyira akarná a dolgot. Már nincs mit tisztázni, legalább tanultam az esetből.
2021. dec. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!