Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolhatta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatta meg magát?

Figyelt kérdés
Társastáncos szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, a legjobb haverom tanította táncolni, az ő csoportjába jár. Egyszer beugrottam a z órára, kevés férfi volt, beálltam segíteni, akkor láttam először. Elvált férfi vagyok, most kezdem azt érezni, hogy találnom kellene valaki akivel stabil kapcsolat lehet, alkalmi van, de egyik sem igazi. Táncoltunk, javítgattam, ami szimpatikus volt, hogy a szemembe nézett és végig mosolygott. A végén rákérdeztem hogy lenne-e kedve kettesben találkozni és visszautasított. Ez 3 hónapja volt. Azóta már találkoztunk, de csak távolról köszöntem neki, nem kerestem a társaságát, más partnerrel voltam. Ünnepek előtt rám ír FB, hogy mi van velem és áll-e még a meghívás? Ez azért érdekes mert ügye láthatott más nő társaságában. Visszaírtam hogy benne vagyok, találja ki hol és mikor. Erre visszaír, hogy jobb ha én kezdeményezek mert neki ebben nincs rutinja.

2021. dec. 26. 23:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

20 reagálva

Köszönöm a tanácsot!!! :)

2021. dec. 27. 23:17
 22/26 A kérdező kommentje:
Mindig van oka annak ha egy nő úgymond meggondolja magát....ez most is beigazolódott.
2022. jan. 1. 17:44
 23/26 anonim ***** válasza:
Na mi ujsag? Randiztatok mar?
2022. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
sajnos nem...mások az elképzeléseink.
2022. jan. 2. 18:40
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ilyen "O maga sem tudja, hogy mit akar.." tipusu lany..
2022. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Pontosan tudja mit akar és a célhoz keres embert hogy előbbre jusson.
2022. jan. 3. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!