Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolhatta meg magát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatta meg magát?

Figyelt kérdés
Társastáncos szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, a legjobb haverom tanította táncolni, az ő csoportjába jár. Egyszer beugrottam a z órára, kevés férfi volt, beálltam segíteni, akkor láttam először. Elvált férfi vagyok, most kezdem azt érezni, hogy találnom kellene valaki akivel stabil kapcsolat lehet, alkalmi van, de egyik sem igazi. Táncoltunk, javítgattam, ami szimpatikus volt, hogy a szemembe nézett és végig mosolygott. A végén rákérdeztem hogy lenne-e kedve kettesben találkozni és visszautasított. Ez 3 hónapja volt. Azóta már találkoztunk, de csak távolról köszöntem neki, nem kerestem a társaságát, más partnerrel voltam. Ünnepek előtt rám ír FB, hogy mi van velem és áll-e még a meghívás? Ez azért érdekes mert ügye láthatott más nő társaságában. Visszaírtam hogy benne vagyok, találja ki hol és mikor. Erre visszaír, hogy jobb ha én kezdeményezek mert neki ebben nincs rutinja.

2021. dec. 26. 23:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Akkor most randizni fogtok csak nem bízol benne, vagy hogy kell érteni ezt az egészet?

2021. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A helyzet fura, átpasszolta nekem a kezdeményezés lehetőségét. 2 ünnep között lement vidékre a családjához, szilveszter előtt jön majd vissza. Azt mondta, hogy legrosszabb esetben együtt bulizunk szilveszterkor, de dec 30 már Budapesten lesz. Mondhatni bedobta nekem a csalit és hagyott időt hogy agyaljak rajta?! :)
2021. dec. 27. 14:39
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, hogy legrosszabb esetben együtt bulizunk szilveszterkor"


Ezek szerint ő célzott rá, hogy felőle OK a dolog. Ez felhívás a keringőre. Lesz 15 évvel fiatalabb ingyenpunci szilveszterre! :)

Hol itt a gond?

Szilveszterkor lesz alkohol, jó hangulat, örültök az új évnek, még csak meg sem kell erőltetned magad.

Na most ezért jól le fognak pontozni, hogy mertem ezt írni egy nőről, pedig én is nő vagyok!

2021. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13-nak....

Olyan helyre tervezünk menni ahol min 100 ember lesz, szóval ott kettesben elég nehéz beszélgetni, főleg szilveszterkor. A lényeg inkább azon van, hogy szeretné hogy hazakísérjem vagy sem....ezt még nem tudom eldönteni. Nem vagyok az a típus aki erőlteti a dolgokat, szeretem ha a partnereim is adnak megfelelő visszajelzést merre haladjunk, fontos hogy kölcsönös legyen.

Nem érdekel hány éves, ez a szememben nem olyan tulajdonság amiért meg kell küzdeni vagy éveket kell tanulni, teljesen semleges, a szépsége, személyisége viszont vonz, nem is kicsit.

2021. dec. 27. 15:06
 15/26 anonim ***** válasza:

Akkor miért írtad ki a kérdést?

Ha annyira vonz a személyisége, akkor miért agyalod túl a dolgot?

Azt látom, hogy ez a nő neked valamiért nagyon kell (lehet hogy csak magányos vagy), és mégis azon gondolkozol, hogy miért gondolta meg magát?

Mintha valami mégis visszatartana?

Vagy van más lány aki még szóba jöhet és nem tudsz dönteni a kettő közül?

2021. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Azon agyalok, hogy miért utasított vissza korábban. Ha valaki számomra szimpatikus azt nem üldözöm el, ez nem logikus viselkedés. Biztosan van rá magyarázat, de egyenlőre ez csak találgatás. Nincs másik NŐ a képben, jelentkező lenne, de ott nem működik a kémia.

Azért agyalok mert semmi konkrétumot nem mondott, csak annyit hogy szeretne találkozni, de ez 3 hónapba került.

2021. dec. 27. 15:34
 17/26 anonim ***** válasza:

Akkor ne agyalj tovább. Azt mondtad, hogy tiéd a kezdeményezés lehetősége. Ragadd meg az alkalmat, ha már ennyire oda vagy érte és nincs más nő aki érdekelne!

Akár hiszed, akár nem de ezzel a kérdéssel most nekem is segítettél, így tudom, hogy én is jól döntöttem a magam dolgában! Ez a bűvös 15 év, sok mindenre rávilágított!

Áldásom rátok! :)

2021. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nézd. Azt írtad, hogy a haverodhoz jár. Azt nem tudom, hogy te is szoktál -e járni, vagy csak véletlenül mentél aznap. Mert az jön le, hogy nem vagytok egy csoportban (amennyiben te is jársz táncra). Viszont ebben az esetben elég fura, hogy te pont véletlenül megint betévedtél, ráadásul egy másik nővel. Erről csak úgy ordít, hogy vérig sértett amikor visszautasított, így gondoltad megmutatod neki, hogy neked aztán mindegy.


Mint előtte írtam..táncoltatok egyet és erre egyből lerohanod, hogy akkor randizzatok, úgy hogy kb semmit sem tud rólad. Ez tök ijesztő amúgy.


Ha most meggondolta magát, akkor lehet azért van, mert azóta kicsit közelibbnek érez, többször látott.

Szerintem sok a 15 év.

2021. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

nem kevés, ez vitathatatlan.

Egyszeri alkalom volt, hogy az ismerősöm órájára lenéztem, akkor ismertem meg a hölgyet. Ahol később összetalálkoztunk az egy szórakozóhely, és ez többször is megismétlődött, kb 3 hónap alatt 4-5 alkalommal, de soha nem táncoltam vele vagy kértem fel pont az elutasítás miatt. Van egy nő akivel gyakran lejárok táncolni, úgy 10évvel ezelőtt együtt is éltem vele egy ideig, de semmi nincs már közöttünk, szimplán baráti viszony, szeretek vele táncolni.

2021. dec. 27. 20:22
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor talalj ki egy helyet es idopontot, aztan ott szemelyes megkerdezheted, hogy miert gondolta meg magat. Ezt ne tamadoan vagy nagy hirtelen..szepen, kedvesen!
2021. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!