Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek, miért jobb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, miért jobb az nektek, ha a férfiak facérnak mondják/hazudják magukat, minthogy őszintén elmondják, megromlott és immár nyitott házasságban élnek?

Figyelt kérdés

Jómagam is megromlott és immár nyitott házasságban élek. Próbáltam őszintén leírni ismerkedő, párkereső oldalakon, de mindig akadályt képezett, így meguntam, feladtam a keresést. Több barátom, kollégám, de itt a GYIK-en is azt tanácsolták, írjam be, hogy egyedülálló, elvált vagyok.

Férfiként kissé érthetetlen, miért zavarja a nőket, ha igazat írok, mondok, miközben állandóan az őszinteségről beszélnek a hölgyek, ha ismerkedésről van szó.

Még nem váltunk el, de ettől én még ugyanaz az ember vagyok. Ha azt mondom elváltam, nem kérik a hölgyek a válási papírokat a randevún. Tehát, ez kegyes hazugság vagy sem?

Mellesleg, egy válási procedúra évekig tart. Addig mit írjak, mondjak? Olyan kategória nincs is, hogy válófélben. Az talán jobban hangzik (hangozna)?

(még egy kérdés a hölgyekhez: Ha elmondom, két éve nem volt szexuális élményen, az imponál, vagy inkább hallgassam el?)



2021. dec. 27. 03:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem tart évekig egy válás.

Amúgy sem érdekel, mert semmilyen okra hivatkozva sem kéne házas pasi

2021. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Elválni nem tart évekig, ez kamu. Mégis mi tart ennyi ideig?

Az a nő, aki egyedülálló férfit keres, nem akar belebonyolódni egy családi perpatvarba, esetleges hitegetésbe.

2021. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott házasság meg a válófélbenlét egyáltalán nem ugyanaz.

Nyitott házasság esetén megvan a házassági közösség. Együtt élnek, gyerekek, anyagi megfontolás, miegyéb miatt. Hiába nincsenek már érzelmek, szexualitás.

De egy nő ha társat keres akkor nem olyan férfit keres akinek még ha csak formálisan is, de apai, férji kötelességei vannak otthon.

Válófélben lévő férfinél viszont még ha otthon is él, akkor is meg van a lehetőség, ha komolyabbra fordul a dolog, akkor össze költöznek. Vagy talán már együtt sem él a feleségével.

Nem is értem te hogy nem vagy tisztában ezek közti különbséggel?

Meg most akkor melyik helyzet áll fenn nálatok?

2021. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Férfiként kissé érthetetlen, miért zavarja a nőket, ha igazat írok, mondok, miközben állandóan az őszinteségről beszélnek a hölgyek, ha ismerkedésről van szó."


Te értelmi fogyatékos vagy?

Nem az a zavaró, hogy igazat írsz, hanem a valóság, vagyis az, hogy házas vagy. Akárhogy is magyarázod, feleséged van.

2021. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14: Trollkodik, utóbbi hónapokban tele van hülyébbnél hülyébb kérdéseivel a gyakori. Lassan már nem érdemes kérdéseket olvasni, mert mindegyik egy unatkozó kisgyerek agyszüleménye.
2021. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!