Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a nőknek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nőknek csak olyan pasi kell aki más nőknek is kell?

Figyelt kérdés
Ha kiderül, hogy más nők nem hajtanak a pasira akkor érdeklődésüket vesztik a befolyásolható nők?
2021. dec. 30. 09:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/131 anonim ***** válasza:
82%

64, erre csak azt tudom írni, amit már leírtam. A csoport társaim 18-21 éves korig voltak. A többségük már házas, azzal, aki már akkor is a párja volt. Többen már gyermeket is vállaltak. Én is azzal vagyok együtt, akivel 18 évesen összejöttem, akivel először feküdtem le. Barátnőm szintén 1 férfivel volt eddig együtt szexuálisan, 5 évig voltak együtt és nem ő szakított. Egy éve van egyedül és nem körhintázik. Szerinted azok a nők mennyit ültek a sokat emlegetett körhintán, akik 18-20 évesen már a párjukkal voltak együtt?

Vannak nők, akik mint a pillangó f@szról f@szra szállnak. Ismerek ilyet. De ez nem új dolog, több olyan iskolatársam volt általánosban, akik 3an 3 apától sikerültek. Sőt pedagógus vagyok, nem egy ilyen szülőt is ismerek. De továbbra se ez az általános. Nem arról van szó, hogy a nők, mint a tüzelő kutyák odatartják bárkinek, aztán hopp megokosodnak. Vannak nők, akik eleve párkapcsolat orientáltak és így csak kapcsolatban vagy biztosnak tűnő partnerrel szexelnek. Vannak akik szeretik a szexet, de párt is keresnek. Ők amíg nincs megfelelő partner, addig is alkalmaznak, barátság extrák stb. És van az a fajta akit említettem, a pillangók. Ők a kisebbség, ti valahogy mégis csak őket veszitek észre.

Ami pedig azt illeti, hogy csendes... A sokat emlegetett barátnőm hangos, cserfes és irányító típus. A csoport társaim között volt valóban csendes is, olyan kis feleségnek való, de volt bőven hangos, szinte agresszív jellem is. Sokan közülük nem elégedtek meg egy diplomával, tovább tanultak, akár más irányba is, tehát azt se lehet mondani, hogy híján vannak az ambícióknak, hogy nem karrieristák. Sőt, a többségük feminista, a szó azon értelmében, hogy nem viseli el, hogy elnyomják, van véleménye, van akarata és nem fogja otthon a kis férjecskéjét körülugrálva, a tűzhely melegét őrizni. Én se tenném soha. Vagy egyenlőség, vagy jól elvagyok egyedül is.

Szóval a csak a szerény, elnyomható nők nem bacnak orrba szájba elmélet se állja meg a helyét a tapasztalataim alapján.

Ismételni tudom csak önmagam, bárhol is éltek, én nem szeretnék ott élni.

2021. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/131 anonim ***** válasza:
76%

68


Nem én írtam a 62-választ, de bemásolom a lényeget:


.........................................


"Miért kínozná magát bárki azzal, hogy olyannal él együtt, akit utál és undorodik tőle? Főleg úgy, ha semmi nem köti őket össze (hitel, gyerek, közös anyagiak).


És nem azért, mert minden férfi alfa macsó tudom is én mi a környezetemben. Vannak egész alacsonyak, vannak kövérek, vannak gyári munkások és persze, van aki jóképű, van aki genetikailag vékony, van aki edz, vannak diplomások, azok közül is van, aki szarul keres (pedagógus, tűzoltó, rendőr), vannak magánvállalkozók, üzletvezetők, de van kukás is.


Akkora a merítés, hogy nem lehet csak a külsőre, csak a pénzre, vagy csak egy tetszőleges jellemvonásra fogni. Ezért írom, hogy a környezettel komoly gond van amiben élsz, ha valóban ez a te realitásod."

...................................................


És most te jössz, írd le a te tapasztalataidat, és ne csak fröcsögj..


Az a gond veletek, hogy leli hogy nem vagytok valami társasági emberek, nincs nagy szociális életetek, különben bombáznátok minket olyan élet szerű példákkal, mint amit az 52-es válaszoló írt.

2021. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/131 anonim ***** válasza:
18%

A #64-es kommentre még ennyit: a Journal of Family Psychology 2009 áprilisában megjelent tanulmánya szerint "a férfiak a génjeik továbbadása érdekében kétféle stratégiát választhatnak. Az egyik a <<gazfickó>> stratégia, amit a legtöbb férfi szíve szerint követne, ami azt jelenti, hogy minél több nővel szexelni, majd továbbállni. Mivel a nők választanak, így ez a stratégia csak a jóképű férfiak számára elérhető. Aki erre nem képes, az belekényszerül az <<apa>> stratégiába, azaz, hogy hosszútávon biztosítja a saját és a <<gazfickó>> gyerekei felneveléséhez szükséges környezetet. Ám a nők emellett is hajlamosak a <<gazfickó>> férfiakkal szeretői viszonyba kezdeni, mert tőlük várják a jó géneket".



37F incel

2021. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/131 anonim ***** válasza:
26%

Te cica, kicsit nagyobb a szociális életem, mint az itteni femcel tömegputrinak :D


Az én példáim a legvalóbb való életből jönnek, ha neked fröcsögés a kritika az álszent életetekre, akkor az is fröcsögés, amikor a főnököd azt mondja, "ezt elrontottad, javítsd ki" :D

Csak ott nincs névtelen tömegarcoskodás, mert hamar véged :D


Hopp ezek csak női lapok, nincsenek is benne a kutatások:


[link]


[link]


[link]


[link]


És idesorolható ez is:


[link]


[link]

2021. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/131 anonim ***** válasza:
86%
74, ugyan nem velem vitatkozol, de mi köze annak, amit linkeltél, ahhoz, ami a vita tárgya? Senki nem kérdőjelezte meg, hogy vannak akik a neten élik az életük. Senki nem mondta (sőt szoba se jött a téma), hogy a közösségi média hatásai nem negatívak. Sehol nem jelentek meg a lájkok, mint "mérő" eszköz. Itt most a valós kapcsolatokról és a való életből jött tapasztalatokról volt szó. Közé nincs a face, insta, snapchat, stb. csodákhoz.
2021. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/131 A kérdező kommentje:

75


Annyi köze van, hogy a közösségi média csak sokat rontott a férfi női kapcsolatokon, egyre nagyobb elvárásokat állítanak egymás felé úgy férfiak mint nők. De a férfiak mivel ösztönszerűleg bárkivel szaporodnának, a nők csak a legjobb férfiakkal, ezért a férfiakat ez a probléma jobban érinti.

2021. dec. 30. 12:20
 77/131 anonim ***** válasza:
85%
76, ettől még ebben a beszélgetésben irreleváns. Főleg úgy, hogy a válaszadó, mint a válaszait alátámasztó bizonyítékot hozta fel. Vagy, amennyiben nem ez volt a szándéka, úgy még értelmetlenebb, mind az, amit linkelt, mind az a félmomdat, amit mellé szúrt. Csak akkor van értelme, ha szándékosan más felé szeretné terelni a témát, hiszen a média hatása a közízlésre és az elvárásokra egy egész más téma.
2021. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/131 anonim ***** válasza:
95%

A kérdésre: Szerintem ez így nem igaz. Olyan esetben megtörténhet, (láttam is meg itt is olvastam erre példát), hogy ha egy nő visszautasít egy férfit, utána pedig rögtön jön egy másik nő, aki azt mondja, hogy "jó, ha neked nem kell, én elviszem", akkor az első nő meg azt, hogy " várjunk csak, nem adom" Ez viszont nem a férfi iránti szerelem miatt van, hanem az ego teszi.

A tiszteletre meg annyit, hogy nem kell. A tisztelet azt jelenti, hogy felnézel valakire valamiért. Szerintem nem is lehet egy idegent tisztelni. Udvarias és normális viszont lehetsz bárkivel, és ennek belső késztetésnek kellene lennie nemtől függetlenül. Ha valaki tisztában van önmagával, akkor egyszerűen nincs szüksége arra, hogy megbántson másokat, mert nem a másik embertől lesz az, aki. A férfias viselkedés nem a nőtől függ, belső igény.

2021. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/131 anonim ***** válasza:
29%

#75 Válaszoltam egy hozzászólásra, ami megint a férfiakat ekézte, kamu bullshitekkel. Neki valahogy nem sikerült jelezned, hogy offol. Amúgy én már válaszoltam a kérdésre is.

A cikkek pedig a való életet mutatják be, nem neten élt életet, hanem azt, ahogy a torz kamu elvárások/csillogások hatására, torz kamu viselkedést vesztek fel.

Itt a legjobb példa:


[link]


off vége.

2021. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/131 anonim ***** válasza:
73%

bírságbajnok, mi a helyzet a barátaid, munka társaid, esetleg ismerőseid, rokonaid párkapcsolati státuszával? Mert a 62-es válaszoló leírta, hogy az ő környezetében mi van. Szóval ezért kérdezem, a tiedben mi található?


És ne cikkeket linkelj, azt az 5 éves öcsém is megcsinálja. Ha tényleg akkora szociális életed van, akkor gond nélkül kellene hogy tudj válaszolni az első bekezdésben feltett kérdésre. Amíg ez nem történik meg, mondhatsz nekem bármit. :)

2021. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!