Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a nőknek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nőknek csak olyan pasi kell aki más nőknek is kell?

Figyelt kérdés
Ha kiderül, hogy más nők nem hajtanak a pasira akkor érdeklődésüket vesztik a befolyásolható nők?
2021. dec. 30. 09:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 anonim ***** válasza:
96%

Az a gond h ma sok ismerkedés 2 idegen ember első talija. Nem várható el hogy tudja te jó ember vagy e, mindig lesz távolságtartás és prekoncepciók.


Irigylem akik haveri tarsaságból ismerkednek és előtte már tudják ki fia borja az illető. 31f

2021. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/131 anonim ***** válasza:
86%

"Persze, mikor a nő már 40-45 és nem fogott meg egy alfa bikát akkor hajlandó leállni egy bétával is akinek van stabil jövedelme, de most a fiatalkori lehetőségekről beszélgetünk"

És mi a magyarázat a rengeteg fiatal házasra? Mind alfával van együtt? A sok több éves párkapcsolatról nem is beszélve 20-35 éves emberek között, amiről még statisztika sincs. Rohadt sok alfa lehet.

2021. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindenki “alfaként” meg “bétaként” tekint másokra, szimplán emberként.

+ mindenki a legjobbat akarja magának, aztán vagy összejön vagy nem. De gondolom te is a számodra legjobbat szeretnéd, nem értem miért bűn ez.

2021. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 A kérdező kommentje:

43


Nem bűn, csak nagyapáink azt tanították nekünk, hogy a nőknek a szívét kell elnyerünk és semmi más nem számít. Ezzel szemben ami ma van az a kijózanító valóság.

2021. dec. 30. 10:24
 45/131 anonim ***** válasza:
88%

Szemely szerint nekem mar reg elment a kedvem a pasikkal valo ismerkedestol. Pontosan az ilyen megnyilvanulasok miatt. Inkabb vagyok egyedul mint h egy olyan pasikaval alljak parba aki igy es ennyire ertekeli a noi nemet.


Amugy csak megsugom a legtobb bajotok abban all h keptelenek vagytok fejlodni es alkalmazkodni az uj helyzethez. Azert nemegy az ismerkedes mert elhittetek h csak ugy leszel ferfi ha a NOt lenyomod. Hat korantsem ! Ugy leszel FERFI ha magad melle emeled a NOt! Ha elismered az ertekeit ha segited es tamogatod. Es mielott szoba kerul nem anyagi tamogatas. Ha tars vagy!


A legtobb pasi ott rontja el h eloadja h milyen nagy asz! Mennyi loveja van kocsi auto haz lakas bankszamla. Spec engem hidegen hagy es a legtobb ismerosomet is. Nem azt kellene megmutatni h te egy ertekes szeretheto ember vagy?


Elfelejtettetek udvarolni, elfelejtetted h nem vagy jobb

Nem vagy tobb a himbilimbi miatt.


Masik h mindenkinek szove joga olyan part valasztani aki neki tetszik! A ferfiak es a nok is ezt teszik. Es mi van ha par ev alatt befuccsol a kapcsolat? Semmi. Jo esetben tanulnak belole es a kovetkezo alkalommal jobban valasztanak. Nem szukseges egy eletre part talani. Ha egy eletciklusodra sikerul az mar jo. De mivel folyamatos valtozasban van a szemelyiseg az elet es a korulmenyek (es ez egyre gyorsabban valtozik) igy simen belefer 3-4 hoszabb kapcsolat es jo par rividebb is az eletbe

2021. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 anonim ***** válasza:
96%

44


Hát a valóság sok szempontból tud kiábrándító lenni, de ki kell hozni mindenből a legjobbat és nem keseregni mert az úgysem visz előre.

2021. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 A kérdező kommentje:

42


“ A sok több éves párkapcsolatról nem is beszélve 20-35 éves emberek között, amiről még statisztika sincs. Rohadt sok alfa lehet.“


Az nem ugyanolyan kapcsolat. Én is voltam olyan kapcsolatokban, hogy közben a nő vágyakozott jobbak iránt. Szerintem ezt ne használjuk semminek a bizonyítására.

2021. dec. 30. 10:47
 48/131 anonim ***** válasza:
17%
#45 Hahahahaaaa, bárcsak így lenne. A valóság az, hogy rohadtul nem tudtok mellérendelten létezni. Vagy behódoltok, vagy le akartok nyomni, már az ismerkedési folyamat elején is.
2021. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 anonim ***** válasza:
0%

#45 "Nem azt kellene megmutatni h te egy ertekes szeretheto ember vagy?"


Elég kevés férfi szeretne barátfelhő, segítő státuszt, úgyhogy idővel rájön, hogy nem, nem azt kellene.


"Ugy leszel FERFI ha magad melle emeled a NOt!"

Úgy fiú lesz, mert a <aláhúzás72esbetű>FÉRRRRFIIIII</aláhúzás72esbetű> vonzó, független, és fel tud nézni rá az <aláhúzás72esbetű>NNŐŐŐ</aláhúzás72esbetű>!!!!!!!!!!444négy

2021. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/131 anonim ***** válasza:
85%

48


Szerintem nem találkoztál és beszéltél a világ összes nőjével, szóval nem értem ezt az általánosító hozzászólást.

2021. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!