Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak!Érne egy hasonló nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Érne egy hasonló nő ennyi áldozatot meg ha csak szex kapcsolatról is lenne szó?

Figyelt kérdés

Elég gáz szitu de muszály ki írnom magamból és egy normális választ találnom!

Az anyámnak az ex pasijának az öccse(vagy unoka tesója nem tudom pontosan nem is érdekel) nagyon nagy sőt egy hatalmas nőcsábász!

Meg hozzá hasonlót sem láttam soha,sosem értettem hogyan csinálja!


Vagyok én aki azt a nőt fűzi lassan 1éve aki sajna ezzel a pasival volt együtt!(nem tudtam addig semmit az előttem levőről ameddig meg nem nyílt) nőnél 3kemény hónap után értem el egyetlen egy szexet! Na de ez a “szex” életem legrosszabb és legkellemetlenebb élménye volt egyben. Szex előtt pár nappal el mesélte nekem hogy élete legjobb élményei voltak és hogy hihetetlen szerelmes bele a mai napig! Vele tanult meg spriccelni annyira meg b***ta akármilyen is voltam az ágyban nem voltam elég!

Sőt meg kaptam hogy másnap hogy végig ő járt az eszében szex közben és meg sem közelítettem azt a szintet amit ő nyújtott. Amit én végig valahogy láttam és éreztem is rajta.

Viszont ez idő alatt szerelmes lettem a lányba és ha legközelebb szexelnék vele csak az lenne a fejemben amit mondott nekem és amit láttam rajta akkor!

Ez a srác állítólag borzasztó tapasztalt és sokat látott minden de minden terén jobb nálam!

A csaj 20L

A férfi 34F

Én meg vagyok 24F


Férfiak ti együtt lennének egy ilyen nővel ha ennyire bántja az egótok vagy inkább várjatok egy másikra akkár hónapokat is ?


2022. jan. 1. 23:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Hogy lennél vele együtt ha a másik pasiba szerelmes?"



Nem hivatalosan szerelmes kapcsolat lett ebből!(Akár mennyire is szándékomban ált ez!)

Inkább úgy mondanám hogy a sok idő alatt ameddig próbáltam rá jó hatással lenni saját magam juttattam el nála a pótlékos polcra azon belül is a megalázkodó legutolsó ként elő vett cs..ka banán szerepet kaptam meg!

Ha így jobban érted nem állok be a torna sorba 88.ként!

Ahogy a kedves 8-as is említette

2022. jan. 2. 09:44
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak a farkadnak nem bírsz parancsolni. Neked nem a nő kell, hanem a teste. Remélem ha odajutsz, jó rojtos randa büdös lyukat találsz alatta:D
2022. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!