Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit viselnétek egy randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit viselnétek egy randin? Téli randim nem volt még. 28 vagyok. Mennyire sminkeljek? A férfi 31

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó randizásban. Egy 6 éves kapcsolatom volt, barátságból. Szóval hivatalos randikon én nem voltam. Télen hogy öltözzek? Nagykabát, pulóver, téli vastag csizma? Annyira nem csinos.

Picsaruhába meg iszonyat hideg van, na meg nem is az én stilusom.

Meg régen nagy sminkeket tettem fel, de hogy mostanában mit szoktak? Régen nagy bulisminkeket tettem fel napoalra is, mert ez "várták el tőlem". Ez a divat?


2022. jan. 6. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltözz és sminkelj, hogy csinosnak érezd magad, de ne feszélyezzen.
2022. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Már most élménynek hangzik veled a találkozó amire lehet el sem mész annyira túlgörcsölöd
2022. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi lesz a program. Ha sétáltok meg kint lesztek, akkor öltözz fel rendesen, amit írtál, az jó. Ha benti program lesz, akkor meg lehet csinosabban öltözni, de itt se kell miniruhára gondolni. Tél van, senki nem várja el tőled. Jó a nadrág egy szebb felsővel vagy harisnyával szoknya, egyberuha, ha szereted az ilyet. Nem kell úgy öltöznöd, ami nem a stílusod és amiben normál esetben soha nem lennél. Add önmagad. Bulismink se kell, elég amit hétköznap szoktál vagy max egy picit több csak, ne ess túlzásba.
2022. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Étterembe megyünk, de meglepetés hogy milyenbe.
2022. jan. 6. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti melegen feloltoznek a helyedbe. Pont ahogy leirtad. Nincs annal rossgabb mikor egy jol sikerult vacsi utan nem tudtok setalni mert szetfagysz

Mivel etterembe mentek, en a helyedben kabat ala vennek valami csonsiabbat. Olyat ami multifunkcios. Pl alulra fekete farmer, felulre egyszinu garbo es egy nyaklanc,

Vagy egy nem túl csicsás de nem túl elegáns bluz is jo

Szoknyat harisnyaval se ajanlanek mert tenyleg fazni fogsz

Smink legyen, natúr

2022. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most egy sima farmernadrágot vettem fel egy kötött pulcsival és csizmával. Sminknek alapozó, szempillasspirál, szemtus.
2022. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

5-ös nagyon jó ízlésed van.

Számomra vonzó lenne egy csinos hölgy így egy randin, ahogy leírtad!

26/F

2022. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En siman jarok szoknyaban meg harisnyaban telen is, nyilvan vastag harisnyaban. De van pl borszinu vastag harisnya, amire tudsz ravenni vekony atlatszot, akarmilyen mintasat is es total ugy nez ki, mintha siman a labadon lenne. (Ha netan ez illene valami szetthez inkabb, mint egy sima vastag fekete.)

Egyebkent meg oltozz retegesen, akkor tok mindegy, mi van alul, lehet egy csinos barmi is, a kabatot ugyis leveszed az etteremben. Setalgatni meg ilyen hidegben akkor sem lehet sokaig, ha van rajtad eleg ruha, elobb-utobb atfagy az ember, szoval orak hosszaig tarto setakra nem keszulnek.

2022. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Csincsillabunda, gyémántnyaklánccal, alatti feszülős mini egyberuha, magassarkú csizma.
2022. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Egy ötlet:


Fekete velúr csizma, kék farmer, fehér kötött pulcsi/garbó kiengedett haj, fekete szövet kabát, sapka sál kesztyű opciósan. Smink valami natúr, amiben akár a sarki boltba is bemennél venni egy karton tejet, meg 2 kenyeret.

2022. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!