Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanárok, orvosok! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárok, orvosok! Ti hogy viselnétek, ha a férfi akivel ismerkedtek lenézően bánik veletek és próbál kioktatni az életről?

Figyelt kérdés
Pedig nem neki van papírja arról, hogy gyerekeket fejleszthet és emberéletekről dönthet.

2020. ápr. 8. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakmától függetlenül, ezt egyetlen normális nő sem tűrné el.


33N

2020. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem kell megvárni a randi végét, sem megindokolni a távozást. Nem vagyok tanár, sem orvos, pszichológiát tanultam, abban is ugyanígy vannak emberek, akiknek muszáj jobban tudni és elvből hülyézni meg kioktatni másokat. Nem szabad beleállni, ha őt kezelnénk jó (vagy kevésbé jó) pénzért, akkor lehetne arról gondolkodni, hogy mit érdemes reagálni vagy kérdezni, ilyen szempontból tanulságos us lehet a helyzet, egyébként meg fölösleges olyannal ismerkedni, akivel nem élvezed az együtt töltött időt, mert például folyamatosan, már-már provokatív jelleggel beléd áll.
2020. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez szakmától független.

Lehet távozni a randirol.

2020. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Miért nézne le bárki is orvost vagy tanárt? Nem igazán értem mi negatív lehet ezekben a hivatásokban.
2020. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel valamiről nem egyezett a véleményünk, ezért butának nevezett. Szerencsére még csak ismerkedési fázis, szóval elengedem. Amúgy tanár vagyok, de az orvosnak tanuló barátnőmmel is történt már ilyen. Egyik úriember sem jár egyetemre.
2020. ápr. 8. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
#4 nyilván lehetne puffogtatni közhelyeket, hogy fú az orvosok mindig azokat a gyógyszereket írják fel amiért az orvoslátogató fizet, hogy ha nem csúsztatod a borítékot akkor féltheted az életed, és jobban jársz, ha előbb-utóbb inkább a magánpraxisát látogatod, hogy a tanárok tantárgytól függetlenül a saját tantárgyukat tarják a legfontosabbnak, felesleges dolgokat tanítanak, pofára osztályoznak, pedofilok, azért tanítanak, mert sikertelenek voltak a szakmájukban, stb... De biztos hallottál már ilyeneket.
2020. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sem tanár, sem orvos nem vagyok, de ha valaki lenézően bánik velem és megpróbál kioktatni, meg butának nevez, azzal ott van vége az ismerkedésnek. Már nem azért, de minek akar velem bármit is kezdeni, ha lenéz és butának tart? Nekem biztos nincs szükségem ilyen hozzáállásra velem szemben, szóval a magam részéről mehet is a levesbe.
2020. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Felállok és otthagyom. Ez fix.
2020. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanár vagyok, de ilyenért akkor is otthagynám, ha bolti eladó lennék. Ugyanis nem a szakmámtól függ az, hogy nem tűröm el az ilyen viselkedést. Ne akarjon velem párkapcsolatot, ha lenéz.
2020. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De eleve hogy lehet lenézni egy olyan valakit, aki évekig kitartással gürizik az egyetemen és művelődik, hogy aztán később hitelesen tudja oktatni a felnövekvő generációt?
2020. ápr. 8. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!