Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg veszélyesek az arab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg veszélyesek az arab férfiak?

Figyelt kérdés

Szóval a véleményetekre vagyok kiváncsi.

Egyetemista vagyok elsős, és októberben elmentem a szobatársamnak a születésnapjára aki a barátnőm is egyben.

Arab csaj de már régóta itt laknak a nagyapjáék költöztek ide, de járnak haza Jordániába na mindegy..

Ott megismerkedtem a bátyjával aki 28 éves, nem történt semmi csak észre vettem hogy néz.

Aztán valahogy beszélgetni kezdtünk mert találkoztunk az egyetemen amikor jött a hugához, utána megint semmi majd novemberbe elhívott a nagy semmiből egy randira igen mondtam elmentünk de semmi extra aztán megint semmi 2 hétig majd felhívott hogy találkozzunk igent mondtam és ez így ment eltűnik 1-2 hétig majd felhív, december végén lefeküdtünk, azóta is eltűnik majd felhív a húgával minden tiszta nem bántja, sőt örült is neki. Na szóval anyunak is elmeséltem ő viszont kiakadt mindig is jó volt a viszonyunk ezért mondtam el neki, azt mondta hogy megfogom bánni meg sorolta a sztereotipiákat de semmi ilyen nem történt vele volt az első és mindig nagyon figyelmes volt.

Szerintetek mit kéne csinálnom? Már nem látom át tisztán a helyzetet



2022. febr. 11. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 A kérdező kommentje:

Ja anyu olyanokat mondott hogy csak kihasznál meg hogy csak szexre kellek..

de amikor együtt vagyunk nem csak az van hanem beszélgetünk meg minden de nem tudom olyan zavaros

2022. febr. 11. 23:05
 2/95 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, mit szeretnél tőle? Eddig úgy néz ki, hogy felkeres ha viszket neki azt csókolom. Ha neked megfelel egy könnyed kapcsolat akkor szerintem nincs félni valód. Igazából akkor veszélyes az egész amikor már elakarnak venni, kivinni magukhoz kb rabszolgának.
2022. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 A kérdező kommentje:

Igen pont ez az ami összezavar mivel kezdem azt érezni hogy egyre többet akarok, mikor együtt vagyunk beszélgetünk, mesél a családjáról, magáról a munkájáról meg ilyesmi.

De aztán meg van olyan hogy felém se néz hetekig

2022. febr. 11. 23:12
 4/95 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod egyébként 💕
2022. febr. 11. 23:13
 5/95 anonim ***** válasza:
100%

Más kultúra, más törvények.

A nők alsórendűek.

2022. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szerintem akkor érdemes lenne lassan leépítened. Nem is azért, mert arab, hanem, mert hetekig ghostingol, rád sem hederít. Ne ess bele egy ilyen csapdába ahol évekig ezt játszátok és lelkileg tönkre mész emiatt. Ha nagyon vonz téged a srác akkor kérdezz rá, hogy hová tűnik ilyenkor, mit szeretne tőled, mert te unod ezeket a játszmázásokat. Max leráz, de kit érdekel. Sokkal fontosabb, hogy egy olyan férfit találj aki komolyan vesz 😉❤️
2022. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
98%

2 hónapja lefeküdtetek 1x. kb. semmit nem akar tőled, még szexet sem. Ha ennyire buta vagy, hogy ezt sem látod, akkor számodra nagyon veszélyes!

Le se kellene szarnod!

2022. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 A kérdező kommentje:

#6

Igen így visszaolvasva meg rosszabb mint amilyenek én láttam, annyira rossz mivel nem szeretem de valami olyasmi, szeretek vele lenni de igen már most is érzem hogy van hogy napokig nem alszom mert nem tudom mi van?! 🤦🏽‍♀️😭

2022. febr. 11. 23:21
 9/95 anonim ***** válasza:
98%

“csak szexre kellek..

de amikor együtt vagyunk nem csak az van hanem beszélgetünk meg minden”


És te ebből arra a következtetésre jutsz, hogy nemcsak szexre kellesz?!

Csupán azért, mert két aktus között beszélgettek is?!

Az ember esze megáll!


Amióta a virtualitás létezik, egyre több az olyan ember, akinek halvány gőze fingja nincs az életről.

Döbbenet.

Az araboknál a nő a hierarchia alatt van.

2022. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:

#7

Azóta 2x szer találkoztunk csak és igen mindjárt március…

2022. febr. 11. 23:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!