Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Új munkahelyen nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új munkahelyen nagyon tetszik egy pasi. Nőként hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nem éreztem ilyet, nem vagyok valami tapasztalt. Egyébként egy gyárról van szó. Ő olyan pozícióban van, hogy egész nap végülis csak járkál és beszélget emberekkel, engem is valami ilyesmire vettek fel. Mostmár több mint egy hete elég sokat beszélgetünk, de kezdem azt érezni, hogy én keresem mindig, és nem akarok sok lenni, nőként nem szeretnék ilyen lenni. Ő viszonylag határozott és érdeklődik irántam, de semmi extra, de egyszerűen annyira nincs türelmem, annyira akarok már valami jelet 😃😃 hogy tetszem-e neki egyáltalán. Egyszer mondjuk felajánlotta hogy hazavisz, de szerintem abban még nincs úgy semmi.


Nőként milyen praktikák vannak? Kihívóan öltözni nem akarok, mert sok a férfi.

Amit eddig is csinálok, hogy mindig mosolygok rá, keresem a társaságát, ha mesél valamit teljesen ráfigyelek... De kész leblokkoltam nem tudom mit kéne még tennem. Jó tudom, másfél hét az nagyon kevés idő. De uhhh ritka ha egy pasi ennyire hatással legyen rám.


Azt ne mondjátok hogy munkahelyen ismerkedni gáz, nem tervezek évekig itt lenni.


24/L , ő 31/F


2022. febr. 12. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Munkahelyeken ismerkedni gáz
2022. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan. Lehet, hogy felesége 2 gyereke van, és feleslegesen hergeled bele magad.
2022. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Humor Herold ***** válasza:
100%

Szóval csak járkál és beszélget emberekkel, és téged is hasonló pozícióba vettek fel.Így te is csak járkálsz és beszélgetsz emberekkel. Néha törvényszerűen találkoztok is járkálás közben, és így egymással is beszélgettek csak hogy megfeleljetek a munkahelyi követelménynek :)

Nagyon romantikus :)

Egyszer felvethetnéd hogy járkálhatnátok együtt és beszélgethetnétek másokkal együtt.És akkor talán hatékonyabban tudnátok a munkát végezni, együtt :)

2022. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebédeljetek együtt, munkahelyen, esetleg munka után üljetek be egy kávézóba, beszélgessetek. Tereld kicsit személyesebbre a témát, ill. hagyd, hogy ő beszéljen magáról, és te is beszélhetsz kicsit magadról. A lényeg, hogy tényleg jó lenne megtudni minimum a családi állapotát: feleség, gyerek...
2022. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Adj neki milka csokit most totàl jo feliratokkal kapni :)

Régen a kolàsba vokt nagy Ő béla azt mondta nekem szolnak de kamuzott

2022. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt
2022. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normálisan :)
2022. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Reeeeengeteget beszélgetünk, nincs családja teljesen szingli (meg kicsit csalódott) szóval sokat tudok róla, már szinte alig van téma, mert az egész életünket elmeséltük egymásnak.


Köszi a válaszokat :)

Remélem ha így folytatódik alakul valamerre.

2022. febr. 12. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem sínen vagytok, csak kicsit félénk, ill. ahogy írtad csalódott.

Hívd meg egy kávézóba, stb. Ha hosszútávú kapcsolatot szeretnél, akkor ne egyből haza, mert akkor abból könnyen lehet, hogy csak szex lesz.

2022. febr. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!