Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan pasiknak jövök be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan pasiknak jövök be akik nem vonzanak. Mármint nem jönnek be?

Figyelt kérdés
viszont olyanoknak is vannak akik csak azt akarják de az eseteim így elég szar pasit találni..vagy nem az esetem vagy csak az kell neki...jahh a harmadik kategória szeretem de leszar magasról:/ 16/L
2011. jún. 29. 01:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl magasra tetted a mércét
2011. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez annyira nem igaz... nincs semmi konkrét elvárásom csak annyi h bejöjjön vmilyen szinten:/tényleg nem kell nekem egy adonisz...vagy egy brad pitt...hagyjukmár...
2011. jún. 29. 01:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az élet. Közhely, de igaz.
2011. jún. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösz.Igazad van.Nincs mit tenni.
2011. jún. 29. 01:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez szinte mindig így van. Nekem is mindig olyanok udvarolnak akiknek esélyük sincs, mert egyszerűen nem az eseteim. Viszont az én esetem se egy adonisz vagy valami, mégse jön össze sose olyannal aki nekem tetszene és én is bejönnék neki.
2011. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem azért jöttem ide h sírjam az életem csak nemértem... annyira nem vagyok ronda szerintem... de igazából nemtudom lerázni azokat csak hosszú idő után... és rettenetesen rosszul érzem magam h lekoppintottam:(mert nem ezt érdemelné de rosszabb lenne vele összejönni...áhh.
2011. jún. 29. 01:46
 7/15 anonim ***** válasza:
És az ilyenek általában mi alapján nem az eseteid?
2011. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a válasz egyszerű. A matematika csodákra képes. Ha vesszük csak a fiúk halmazát, és tegyük fel, hogy a fiúk 1/10-e jön be, akkor ha veszünk egy véletlen fiút, akkor 9/10 rá az esély, hogy nem fog bejönni neked. Ez nem csak veled, hanem mindenkivel így van. Úgyhogy ne keseredj el, meg fogod találni az igazit. ;)
2011. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tudom h ez ilyen bunkóság de ha mondjuk van akinek a füle nem tetszik, van akinek meg a stílusa, a másik kicsit túlsúlyos... persze bennük is megfogott vmi de ha nem jön be fizikailag az nálam már bukta mert blokkol hülyénmondva...
2011. jún. 29. 01:55
 10/15 A kérdező kommentje:
hááh te milyen okos vagy ez tetszett:D
2011. jún. 29. 01:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!