Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A felszínes nőknek melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felszínes nőknek melyik a fontosabb az hogy milyen izmos a férfi vagy az hogy mennyi a fizetese?

Figyelt kérdés

Tehat mondjuk az alábbi 2bol melyiket valasztanatok

Izmos de atlagos keresetu

Jo keresetu(havi netto 750) de gyengusz


2022. febr. 22. 08:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok csóró, bár gazdag sem, jó keresetem van és 5M megtakarításom és ha figyelnél tudnád, hogy itt aki kifejezetten azt írja, hogy van lakása, kocsija, meg 500 felett keres, az is LEGALÁBB olyan gazdag pasit akar, mint ő maga.


Soha egy nő sem panaszkodik arról, hogy nem elég izmos a pasija. SOHA az elmúlt 10 évben nem volt egy olyan kérdés se, hogy "nem elég kockás a párom hasa, nem elég szálkás a pasim teste". Ezt ti kreáltátok magatoknak, mert ennek könnyű megfelelni, bárkinek elérhető.. Mi csak annyit akarunk, hogy ne 10 kiló felett legyen a súlyfeleslege.

2022. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

11

Oké. Csak ha neked csak a vekony nő, akkor te is ugyanugy felszines vagy!

Nalad a tulsuly a kizaro ok, nalam a csorosag volt mindig az! Csak a felszinesseg targya mas

2022. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
11? Én nő vagyok, nem fontos a vékonyság, az átlagos, kicsit sportos, és a husis férfiak is teljesen beleférnek, a szélsőségesen elhízott nem. Átlagos férfi olyan 180 centi 85 kilóig van(nyilván más magasság, más értékek), 95 kilóig belefér, utána már sok, az már XXL-es méret. Macik rendben vannak, felette nem.
2022. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell ennyi rizsa, dugjunk már és kész.

Mindegy, hogy milyen, szóval akkor nem vagyok felszínes. :D

(szarkazmus)

2022. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%
Gyakorin csak akkor lehet igaz a szerelem, ha a pasi csóró és csúnya. Ha helyes és egész jól keres a párod akkor csak haszonleső felszínes lehetsz
2022. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
41%
15. Szélsőséges cinizmus.. Gyakorin az nem lehet haszon leső aki jómódú család sarjával jön össze..
2022. márc. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Arc főként.
2022. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

#9

A kérdésed jogos.

Én úgy vagyok felszínes, hogy legyen vékony és az sem zavar, ha semmi melle nincsen.

2022. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%

Haverom magas és vékony. Kb 190cm/75kg. Nettó havi 1 millás fizetéssel alig-alig talált magának nőt.

Tehát tanúsítom, hogy a nők nem a pénzre mennek. Szerintem inkábba jó külsőre és határozottságra.

2022. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 NTBS ***** válasza:
61%
Rengeteg jól kereső és kinéző férfi van egyedül ugyanakkor sok közmunkás pasinak van barátnője. Tehát biztos, hogy nem csak ezen múlik.
2022. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!