Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben most haragszik rám, vagy valami más lehet a gond? És mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja ismerkedek egy lánnyal, írogattunk, hívásoztunk, videochat-eltünk. Múlt héten szombaton találkoztunk volna először. Sajnos viszont nálam közbe jött valami, ami halaszthatatlan volt, próbáltam is neki teljesen felvázolni a helyzetet. Akkor úgy tűnt teljesen meg is érti, kedves volt, nem éreztem rajta semmi szokatlant, ugyanúgy köszönt el, mint mindig, hogy majd másnap beszélünk és akkor egyeztetünk egy új időpontot is.

Másnap írt is reggel, de az utána következő üzeneteimet, amit aznap írtam már meg sem nézte. Hívni nem próbáltam, mivel olyan helyen dolgozik, ahol nagyon nagy gáz lenne, ha megcsörren a telefonja és tudom, hogy amúgy is össze-vissza van az időbeosztása, általában én sokkal könnyebben tudtam alkalmazkodni hozzá.

Most eltelt egy hét, még mindig semmi hír róla, eddig úgy gondoltam nem zaklatom minden nap üzenetekkel (sőt ha nagyon őszinte akarok lenni, férfiasan bevallom, a büszkeségem sem engedte). Szerintetek most mi lenne a legjobb? Írjak még neki, esetleg próbáljam hívni próba szerencse alapon? Lányok/hölgyek, ti talán jobban tudjátok, hogy vajon mi lehet, amit ilyenkor vár egy huszonéves lány. Nem akarok sem hülyét csinálni magamból, de elszúrni sem szeretném ezt a dolgot, ami elkezdett alakulni köztünk.



2022. márc. 5. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az van, hogy már talàlkozni akart. Készült, őrült, várta. És akkor bumm: nem lett semmi belőle. Lehet ez odavágta az egész érdeklődését.

Szerintem nem másnap kellett volna időpontot beszélni, hanem akkor és ott, ahogy közlöd, hogy bár a mostani elúszott, X időben és Y helyen mindenképp megejtjük.

2022. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy a 11-es írja. Te rontottad el, ha akarsz még egy esélyt, keresd, rosszabb már úgysem lesz.
2022. márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
mizu? :D
2022. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Felhívtam, megbeszéltük a dolgokat és igazából abból amit elmondott az jött le, hogy leginkább arra vágyott, hogy tegyek érte kicsivel többet, mint szimpla üzenetváltások, ha már a találka rajtam ment el.

A történet vége, hogy ha most már a csillagok együttállása, az univerzum, isten, a sors, meg minden egyéb is úgy akarja, szombaton találkozunk.

2022. márc. 9. 19:19
 15/17 anonim ***** válasza:
Na, ez jó. Akkor sok sikert! Hódítsd meg^^
2022. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És egyébként mindenkinek a választ.
2022. márc. 10. 11:00
 17/17 anonim ***** válasza:
dejóó :D érezzétek jól magatok!
2022. márc. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!