Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne így reagálni? Vagy el lehet érni vele valamit?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel több,mint egy hónapja ismerkedünk, és kifakadt, hogy egyéb problémái miatt nem tudja eldönteni, hogy mi legyen velünk (nem sürgettem). Elvileg nem velem van a baj, hanem egy barátommal volt közös sztorija/múltja, és emiatt bizonytalanodott el. Időt kért, azt megadtam neki, végre újra találkozunk egy étteremben, de valószínűleg nemleges választ fog közölni.

Szerintetek gáz lenne ezek után (hogy türelmesen vártál, és hetekig kétségek között voltál hagyva) /azt ne nézzük mennyire érte meg vagy sem/, a dolog közlése után felállni és csak úgy köszönés nélkül elsétálni? El lehet vele érni valamit? (Magam nem vagyok a híve ennek a reakciónak, de hallomás - és olvasás után eszembejutott).


(Azok a válaszok is jogosak, hogy hagyd a fenébe, egy balek vagy stb, nem sértődöm meg rajta)



(26 lány, 24 fiú)

Köszönöm!



2022. márc. 8. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem érsz el vele érdemben


normálisan befejezed az étkezést, kifizeted a részed, és elköszönsz.

úriember maradsz és mindeninek jobb érzés

2022. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet elérni vele, hogy hisztis kisfiúnak tűnj.

Ha bármi is elgondolkodtathaja a másikat ebben a helyzetben, az pont a kedves hetyke magabiztosság, amivel hagyod, hogy bénázzon a partner, de nem veszed magadra. Ez sem a mesterkulcs a folytatáshoz, de az biztos, hogy sokkal emberebbnek fogsz látszani utána.

2022. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fél pohár vizet is az arcába akarod önteni előtte, vagy azért teljesen nem mész át női hisztérikába?
2022. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azzal többet elérsz, ha úgy csinálsz mintha nem is érdekelne, nem kérdezel bele, hogy miért, akkor biztos enni fogja a penész, hogy nem önthette ki a lelkét. Élvezd a vacsorát, aztán meglátod.
2022. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"a dolog közlése után felállni és csak úgy köszönés nélkül elsétálni?

El lehet vele érni valamit?"


Szerintem azt lehetne elérni vele, hogy megerősíted benne, hogy jól döntött.


Attól nem lesz senki vonzóbb, ha nem tudja nyugodtan, méltóságát megőrizve fogadni az elutasítást.

2022. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég gáz lenne. Legyél laza és a sértettségedet tartsd meg magadnak, sokkal jobban fogod érezni magad, mintha elkezdenél drámázni. Ez szerintem még egy filmben is hülyén nézne ki.
2022. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan verziód nincs, hogy úgymond igent mond? Mert így teljesen értelmetlen elmenned vele az étterembe.
2022. márc. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Ez egy sértett kisfiú reakciója, nem egy felnőtt férfié. Gáz. Magadat minősíted vele. A csaj legalább annyiban korrekt volt hogy elmondta mi a baja.
2022. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kávé mellett nem lehetne? Ezért miért kell étterembe menni?
2022. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!