Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőm exével összejönni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm exével összejönni?

Figyelt kérdés

Barátnőmön keresztül ismertem meg az exét, csak párszor voltunk egy táraságban. Majd miután szakítottak rá pár hónapra mi elkezdtünk beszelgetni. Erre rá még pár hónapra találkoztunk úgy ‘baráti’ jelleggel. Jól éreztük magunkat de nem tudom hogyan továb. Vonzódok hozzá de vissza tart, hogy barátnőm exe. Ameddig nem történik semmi nem mondtam barátnőmnek csak hogy felzaklassam, még nem tartunk egyészen ott, hogy tudjuk mi legyen tovább :/

Mit tegyek? Természetesen csak nekem van veszteni valóm már itt. Attól tartok barátnőmmel megszakad a kapcsolat vagy nagyon megromlik, de közben kevés férfihez tudok ennyire vonzódni sajnos úgy érzem. 14 hónapig voltak egy pár



2022. márc. 17. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fontos lenne az is, hogy mi miatt mentek szét.

Egyébként én szerintem kerülném, nem jönnék össze egy barátnőm exével, nagyon max akkor ha csak kalandjuk volt és fix hogy közömbösek egymás irányába. Különben fenn áll a lehetősége, hogy elveszítem a barátságot valaki miatt, akivel lehet nem is lennénk együtt életünk végéig. Ha mondjuk a barátnőm dobta ki a srácot, én amiatt aggódnék, hogy csak rajtam keresztül akar a közelében lenni hogy visszaszerezze.

2022. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
"14 hónapig". A bamba kismamák szoktak ilyeneket írni a csemetéikről.
2022. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a barátnőddel,a reakciójából minden tiszta lesz
2022. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy ültesd le a barátnődet beszélgetni. Mondd el neki, hogy nagyon szereted őt, és nem akarod bántani az ő érzéseit, de ez és ez van, ő hogyan áll a dologhoz. Aztán látod majd a reakcióját, mond valamit, stb.


Engem személy szerint nem zavarna, ha egy barátnőm össze akarna jönni az exemmel. Nekem semmi bajom egyik exemmel sem, normálisan váltunk el, nem bántottuk egymást, nincsenek rossz érzéseim az irányukba. Ahogy már gyengéd érzéseim sincsenek feléjük, sosem jönnék velük össze újra. Illetve nem is két hete szakítottunk, az egyikkel már 2 éve, a másikkal 7.

2022. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!