Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tetszem viszonylag sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem viszonylag sok srácnak, amikor nem vagyok se magabiztos, se a szépségideálnak megfelelő?

Figyelt kérdés

Külsőre meglehetősen átlagosnak tűnök, de inkább átlag alattinak sok szempontból, a személyiségem meg sokkal inkább visszafogott, mint magával ragadó. Mégis sokan udvarolnak nekem, és nem tudom elképzelni, miért lehet ez. Csak az jut eszembe, hogy biztos mert kedves vagyok másokhoz... De az ennyit számítana? Nem hinném.

Kérhetnék egyéb ötleteket, saját tapasztalatokat? Köszönöm!



2022. márc. 30. 16:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9: Persze, az "insta szépségideál" egy teljesen torz képet ad, annak valóban nem szabad hinni. Igazából amiatt (is) vagyok olyan bizonytalan, mert magam körül is azt látom, hogy konkrétan mindenki szebb nálam. De akkor lehet, hogy ez a saját torz szemüvegem, és mások kívülről nem érzékelik azokat a látványos hibákat, amiket én magammal kapcsolatban igen. Csak nehéz elhinni, hogy ez így lenne.


#10: Aha, szóval teljesen másra lenne igényed, és valamiért nem azt kapod, ez frusztráló lehet. Mondtad már a többieknek, hogy inkább magányra vágynál? Hátha csak nem veszik észre maguktól. Bár ha tényleg nem lehet őket lerázni, akkor lehet, a nyílt kérés sem használna...

2022. márc. 30. 19:54
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Próbálkoztam, de nem sok sikerrel. Ha egytől megszabadulok, máris ott van másik kettő. Pl.leülök egy üres asztalhoz, antiszociálisan nyomogatom a telefonom, vagy ilyesmi, fel se nézek, mindent úgy próbálok, hogy ne vegyen észre senki. De mindig megtalálnak. Sokszor már úgy kezdik, jajjjjj, de jó, hogy itt vagy! És már le is ült és ott is is marad. Most erre mit lehet mondani? Nem vagyok itt, rosszul látod?😂

#10

2022. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon különös, sajnálom, hogy ezt tapasztalod.
2022. márc. 30. 22:54
 14/19 anonim ***** válasza:
45%
Jól le is vagyok pontozva, pedig szerintem ugyanolyan rossz, mint az lehet, amikor valaki társaságkedvelő és nem foglalkoznak vele. Csak azon nem akad ki senki. Én ilyen kényszer extrovertált vagyok szerintem. Már beletörődtem, nem érdekelne, csak az zavar, hogy nekem pont a félénk, zárkózottabb férfiak tetszenek. Mivel én is az vagyok, én sose merek közeledni. Ők viszont azt látják, hogy tök vidáman elvagyok más pasikkal, nyilván nem tetszik nekem, mert akkor közelednék hozzá, hisz másokkal közvetlen vagyok. Ő így szintén nem közeledik. Esetleg azt gondolhatja, extrovertáltként én őt unalmasnak tartanám, vagy ilyesmi, pedig pont nem😟
2022. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi jó nő lehet itt,úristen😂😂😂Gondolom le se tudjátok vakarni magatokról a csávókat😂😂😂
2022. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
#15! Kár, hogy nem sikerült értelmezned. A kérdés, és a válaszok is pont arról szólnak, hogy nem kifejezetten "jó nőkről" van szó.
2022. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%
De annyi nő úgy írogat itt,mint ha valami topmodell lenne,és úgy kellene levakarni magáról a férfiakat.
2022. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Csomó választ én írtam és pont arról szól, hogy a népszerűség NINCS összefüggésben a szépséggel. Mit nem értesz azon, hogy NEM vagyok szép, ennek ellenére vagyok népszerűbb, mint szeretném. Hol van ebben a topmodellség szerinted?
2022. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Neked egy kicsit komolyabb de zárkózott férfi lenne való.
2022. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!