Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen ennyire más volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen ennyire más volt a szépségideál?

Figyelt kérdés

Anyukámnak fiatal korában minden ujjára 10 pasi jutott, extra jó nőnek számított (nem ő mesélte, másoktól hallottam, szóval szerintem igaz). Sőt, még gazdag külföldi sugar daddyje is volt. Arcra szinte teljesen ugyanúgy nézek ki, mint ő, csak én valamivel magasabb és vékonyabb vagyok. Engem kifejezetten rondának tartanak az emberek, nem tetszem a férfiaknak, pedig a rokonoktól is mindig megkapom, hogy "tiszta anyád vagy".

A 80-as években ennyire alacsonyan volt a léc a nők külsejét illetően, vagy mi ennek az oka?


2021. júl. 27. 11:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt alacsonyan a léc, egyszerűen más volt abban az időben a szépségideál.
2021. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom, de régen eléggé kifordult ízlésűek voltak az emberek, nekem a nagyanyám volt egy szépségideál állítólag, ma már kifejezetten rondának számítana.

Pedig biztosan voltak akkor is olyan nők, mint pl palvin barbara, csak épp lehet, valami présüzemben nyomták 14 órában a sötétben, retkes ruhában, összeragadt hajjal+30 kilóval.

2021. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Kissé kivetíted a problémádat a társadalomra, úgy érzem. A 80-as években is, most is vonzónak találják a vékony nőket a férfiak.
2021. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Apai nagymamám szépnek számított (pisze orr, szív alakú arc, kék cicaszemek, telt ajkak stb.), és teljesen megfelelne a mai kor ideáljának is.
2021. júl. 27. 11:21
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Valami más lehet a gond, mert az, hogy némileg magasabb vagy az anyukádnál az nem jelent semmit, az meg, hogy vékony vagy, általában előny a férfiaknál.
2021. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

A 80-as években sem születtek rondább nők, mint most. A szépségideál folyamatosan változik. Hidd el, remélem minél hamarabb, röhelyes lesz a kacsaszáj és a természetellenes tetovál szemöldök.


Mellesleg a kisugárzás rengeteget számít. Anyád biztos adott magára, te meg nem.

2021. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyadnak gondolom jobb volt a kisugarzasa. Nekem is vannak neha keretlen hodoloim, de anyam olyan, hogy BARKIVEL le tud allni nevetgelni, beszelgetni, a komoly uzlettarsaktol kezdve a melosokon at akik dolgoznak neki, a bolti elado 20 eves sraccal, akarkivel. Nyilvan nem komoly szandekkal flortol, csak kedves, jo fej az emberekkel.

Ez neha tobbet szamit. En csak azokkal vagyok ennyire jo fej, akiket mar regota ismerek es birom oket.

2021. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

"Anyád biztos adott magára, te meg nem."


Anyámnak rövid haja volt, a sminket hírből sem ismerte és nem igazán foglalkozott a külsejével. Nekem hosszú a hajam, tudatosan ápolom a bőröm, sminkelek, műszempillám van, a körmöm is mindig ápolt és csinosan öltözöm...

2021. júl. 27. 11:45
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt is vedd figyelembe,hogy egy arcon általában vannak vonzó és kevésbé vonzó jegyek. Nyilván ha szépnek számít valaki,akkor ott ellensúlyozzák egymást az arcvonások. Viszont lehet,hogy te úgy hasonlítasz anyádra,hogy csak a rossz vonásait örökölted,meg apádtól is valami kevésbé előnyöset. Attól még lehetsz "tiszta anyád", mert ugye hasonlítanak rá a vonásaid,csak neked nincsenek meg a plusz jó vonások.

Írta már más a kisugárzást is,ami szintén rengeteget jelent.

2021. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
8 Nem mindenkinek tetszik ám a műszempilla sem...
2021. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!