Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hogy tudom megoldan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hogy tudom megoldani? Több lent.

Figyelt kérdés

Vagyok én, egy 30+ ffi ,namost néha heti 1..2 alkalommal volna lehetőség egy csajjal talalkozzak. De ő nem egyedül lakik, én se vagyok független.

Hol lehet megoldani a helyzetet?

Tudom vannak szobák órákra kiadó de alap hogy 3 óra az alja. Na és elég húzós. Nekünk sokszor elég volna 1 1,5 óra is. Autóba nem igazán szeretném sőt



2022. ápr. 3. 06:51
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Válaszok helyett vélemény! Értelmes
2022. ápr. 3. 07:57
 12/42 anonim ***** válasza:
84%
Idejössz, nyíltan felvállalod, hogy meg akarod csalni a párod, nyilván mindenki el fog ítélni, mert egy elítélendő dolgot csinálsz. Nem kell csodálkozni. Senki nem fog neked ebben segíteni. Ha elég nagyfiú vagy ahhoz, hogy félred*gj, akkor legyél elég nagyfiú ahhoz is, hogy keresel hozzá magadtól egy helyet.
2022. ápr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg a nőnek, h arra az 1-1,5 órára küldje el a férjét otthonról.
2022. ápr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Hű. Ez igen!

Komolyan megmondtad!🤣

Hol élsz te?

Álomvilágban?

10 kapcsolatban 9nel van 3. Fél nyugi.

Amúgy nem tartozik rád de mivel évek óta nincs intimitás otthon így...

Nem fogok így elleni.

Meg ha a másik félnek jó így nekem nem. Ezt tudja ő is. Tisztelem annyira haza nem viszek senkit sőt a környékre sem.

2022. ápr. 3. 08:10
 15/42 Noren1989 ***** válasza:
88%
#12, és még sóher is 😅😃😃😃
2022. ápr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik rám/ránk? Akkor minek írod ki? Ha kiírsz valamit a netre, akkor bizony számolni kell azzal, hogy lesz vélemény is mellé.

És ha neked nem jó, akkor szakítani kéne, nem gerinctelenül más embert tartani mellette. Látszik mennyire egyenes ember vagy. Ez elég szomorú.

2022. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Más?

Volt egy kiírt kérdés!

Aztán volt egy halom felnotas aki kb egy 8 éves gyerek szintjén van elolvassa de nem tudja értelmezni a kérdést!

Volt egy kérdés. De válasz nem csak vélemény! Örülök!!👍

2022. ápr. 3. 08:14
 18/42 anonim ***** válasza:
86%
Tudjuk értelmezni, csak nem akarjuk, mert nem akarunk segíteni neked. :D
2022. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣
2022. ápr. 3. 08:16
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Hiába röhögsz, akkor sem segít senki.
2022. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!