Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hogy tudom megoldan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hogy tudom megoldani? Több lent.

Figyelt kérdés

Vagyok én, egy 30+ ffi ,namost néha heti 1..2 alkalommal volna lehetőség egy csajjal talalkozzak. De ő nem egyedül lakik, én se vagyok független.

Hol lehet megoldani a helyzetet?

Tudom vannak szobák órákra kiadó de alap hogy 3 óra az alja. Na és elég húzós. Nekünk sokszor elég volna 1 1,5 óra is. Autóba nem igazán szeretném sőt



2022. ápr. 3. 06:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%
Hisztizik a nagyfilú, mert a cúnya idegenek az interneten nem segítenek neki sóher játszóhelyet nézni a takonygericű tetteihez! Hát szégyelljétek el magatokat, cúnya internetes ronda népek!
2022. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Ok akkor nem segít 👍
2022. ápr. 3. 08:22
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

De milyen választ vársz? Hogy odaadja valaki a belvárosi lakását, ingyen?

Ez egy ilyen sport: vagy bas2tok valami elhagyott parkolóban, a kocsiban, vagy egy pléden a parkban, ami főleg ilyen hideg időben nagy élvezet. Vagy zsebbe nyúlsz. Heti 1-2 alkalommal szobát kivenni majdnem annyi, mint fenntartani egy albérletet.

A harmadik lehetőség, hogy keress olyan punit, akinek lakása van, és nála tudtok bas2ni.

Ha egy ilyen egyszerű kérdést ilyen impotensen kezelsz, én értem, hogy otthon miért nincs szex.

Amúgy ne aggódj, ha a punival is ilyen töketlen leszel, csak egyszer kell a szobára költeni, nem lesz második.

2022. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyit sem tud kifizetni, az ne tartson szeretőt. Ha a hölgy is kefélni akar, akkor ő is nyissa ki a pénztárcáját. Nem csak akkor kell a felnőttet játszani ha kefélésről van szó, hanem akkor is ha az ilyen dolgokra elő kell villantani a pénzt.

Amúgy sem etikus félrelépni.

2022. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
A nővel ne fizetess semmit, mert úgy lelép, h a színét nem látod többet😅
2022. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
45%
Hát sajnos ez ennyi. Maradhattok ti 5 percet is, a minimum díjat ki kell fizetni. Anno,mikor én jártam ilyen helyen, még kb 3500 volt, de nagyon hirtelen nagyon magasra felkuszott ez az összeg. Sztem megnőtt ra a kereslet. És igen, volt, hogy én fizettem. Úgy alakult, én értem oda előbb, és elintéztem én.
2022. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmi bizony költséges, ki kell köhögni a szükséges összeget, esetleg vegyél egy lakóautót.
2022. ápr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
28%

Heti 14 ezer az semmi ember...

Halálod után mit mondasz, hogy spóróltál heti 14k-t, vagy hogy heti 6 órát intenziven szerelem érzésben töltöttél?

2022. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
Sajnos sokba van
2022. ápr. 3. 11:46
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát még a válás...! Vagy a Zasszony azt se veszi észre, hogy hiányzik a kasszából 100 ezer?
2022. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!