Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha ír nektek egy emailt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ír nektek egy emailt egy lány akkor miért nem válaszoltok neki?

Figyelt kérdés

Írtam egy fiúnak, de nem válaszolt. Pedig jóban vagyunk, ha találkozunk beszélgetünk stb. Meg sztem tetszettem is neki: zavarban volt ha beszélgettünk, titokban nézegetett engem (mikor ránéztem elfordult), nevetett a vicceimen, érdeklődött a dolgaim után, rendszeresen nézte a melleimet/fenekemet.


Miért nem válaszolt?


2010. szept. 14. 23:08
1 2
 11/20 anonim válasza:
mert nincs annyi 1ik félbe se h megmonja h bocsi nem !
2010. szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
technika ördöge? Vagy mi volt a kérdésed?
2010. szept. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Személyiség kérdése.Én válaszolnék azonnal.Főleg lányoknak.
2010. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
az is megeshet nem vette észre, hogy irtál neki...
2010. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De elolvasta....Mondjuk még régebben is írtam neki (kb 2-3 hónapja) akkor még nem ismertük ennyire egymást, és akkor rögtön visszaírt, bár akkor még nem tetszett nekem. Lehet azóta jobban megismert, és elment tőlem a kedve :'D De tényleg furcsa ez az egész...
2010. szept. 15. 14:14
 16/20 anonim ***** válasza:

én se válaszolok minden levélre, mert pl nincs kedvem. majd megbeszélem vele személyesen. pláne ha mindennapos a találkozás, vagy heti szinten... had ne kelljen má körmölnöm állandóan... (egyébként imádok levelezni, de vannak tényleg érdektelen levelek emberektől...)

25L

2010. szept. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló cipőben, aztán kiderült, hogy valóban elolvasta az üzim csak épp nem volt egyedül, hogy válaszoljon is. Ha sokáig nem válaszolna, én várnék bő 1 hetet, de tényleg nézd bejelentkezik e és ha bejelentkezik de nem ír, ráírnék valami semlegeset megint. Ha nem reagál akkor lehet nem is annyira kíváncsi rám. :( Vagy nem érte a számtekgéphez, vagy nem tudja hol kell válaszolni.... :D
2010. szept. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
velem is volt olyan hogy nem válaszoltam,ennek legtöbbször olyasmi oka van hogy nagyon fárasztó a csaj,és inkább később erre arra hivatkozva hivatkozok mért nem ment válasz
2010. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Benne vagy a spam-szűrőjében
2010. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ha bejön neked, akkor meg is kérdezhetnéd tőle,hogy bocsi írtam neked egy e-mail-t a múlt héten, megkaptad? Szerintem nem gáz megkérdezni és ez a leggyorsabb módja,hogy kiderítsed még is mi történt. A másik, ha még is a tippelgetést választod,hogy miért is nem írt vissza, akkor az okát ne úgy keresd,hogy magadból indulsz ki,hogy te ez miatt nem válaszolnál egy ilyen levélre..., hisz ő egy másik ember, másképp értékeli a dolgokat ,mint te. 20/F
2010. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!