Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szőke hajú, barna szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajú, barna szemű magyar férfiként olasz vagy német nőknél van jobb esély a sikeres ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból érdekel, hogy az adott nemzetiségű hölgyek milyen férfiakat kedvelnek inkább.
2022. ápr. 9. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
miért nem tőlük kérdezed meg?
2022. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert nem ismerek se olasz se német nőket, a válaszok alapján dönteném el, melyikükkel ismerkednek szívesebben. Olyan magyaroktól kérdezem, akik mondjuk éltek azokban az országokban és van erről tapasztalatuk.
2022. ápr. 9. 22:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajjajjaj, nehéz kérdés, mert a német nők a szőke hajat szeretik, de kék szemmel, az olasz nők meg a barna szemet, de fekete hajjal. Ej, ej, rég nem hallottam ilyen fogós kérdést. De talán a legegyszerűbb, ha elmész írisztranszplantációra, és az egyik szemedet kékké operáltatod, a fele hajadat meg barnára fested, és amilyen nemzetiségű nővel ismerkedsz, csak a megfelelő oldaladdal, profilból mutatkozol neki. Így egyszerre lehet német és olyasz nőd is, feltéve ha mindig tökéletesen kitakarad a testeddel a másikat, igy egyszerre sétálhatsz velük az utcán is akár.
2022. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát a hajam egyszerűbb befesteni mint egy Írisz transzplantációt végezni. Kontaktlencse esetleg nem jó?
2022. ápr. 9. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, most ki kéne kérned magadnak, hogy értelmes válaszokat vársz? Mi ez a gyakoristól eltérő magatartás? :D

De így már van kedvem komolyan is válaszolni a kérdésedre :D

Szóval ha kalandról van szó, a saját közegetől különböző embert látva jobban felfigyelnek rád. Ez lehet talán az olasz. De ha komoly, hosszútávú kapcsolat a cél, az ember általában hozzá hasonlót választ, ez lehet a német. De ez csak egy tipp...

2022. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező azt tudod, hogy magyarországon több német nő van, akit megtudnál kérdezni? Ugyanis olvastál már pl. A dunai svábokról? Több település sváb, mert betelepítették őket pl. Mária Terézia idejében vagy később emigráltak. Van olyan nő aki német és olasz vérvonallal is rendelkezik es magyarorszagon szuletett es magyarul beszel es magyar allampolgar. De ezek alapján neked az olasz nő jön be jobban mivel megelozi a kerdesedben a németet. Ne az alapján dönts hogy melyiknek jössz be jobban, hanem hogy melyik tetszik neked jobban.


Pl. Nok kozott valakinek a skandináv típus tetszik jobban.

2022. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En csak gyakran utaztam Olaszorszagba es Nemetorszagba is de gyerekkent.


Pl. Az olaszok szenvedelyes tipusuak. Bar nekem kellemetlen tapasztalatom volt 10-en x evesen egy olasz munkas odajott a kocsihoz es mutatta hogy milyen szep az arcom csunyan neztem ra es behuztam a fuggonyt mert egy 30-as pasi egy kislanynak ne mutogasson ilyet, hogy bella. Vette a bacsi a lapot es kb. 30 perc fuggony kihuzas utan mar nem is volt ott es nem dicsert.

Megjegyzem negyed vérben német vagyok. De nem tudok a kérdésedre választ adni de nem azert irtam ezt mert ez erdekel teged. En speciel olyan pasival nem is allnek szoba aki nem tudja eldonteni mert ma holnap ezt ma holnap meg azt akarja. De njelzem nem ismerkedek. De amugy ahhoz olasz noket kene megismerned es német nőket hogy el tud donteni hogy neked melyik kell melyik szimpi. De az olasz nok hangosak es konnyen veszekednek. A nemetek szerintem az ellenkezojuk. Az en nagyszulomet imadtak az emberek egy tunemeny volt azt mondtak es o nemet volt.

2022. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja amugy kérdező nehogy elcsúfítsd magad a hajbefestéssel és az írisz kontaktlencsével. Hidd el több nőnek a skandináv típus a vonzó.

7-es vagyok.


És a "nem ismerkedek itt" mondatom nem sértés volt, csak szimplán nem ezért vagyok itt, több infót nem tudok róluk adni, ha ezért keresnél netalántán, így értettem. Szimplán csak segíteni akartam hogy tud milyen mentalitásúak, de természetesen ez változó, mert a német és olaszok között sem echte német és olasz,mint ahogy a magyar ember sem. Pl. én is több nemzetből vagyok. De amugy egyszerű a képlet nézz youtube-on olasz nő és német nő youtubereket. Mert vannak. És látni fogod a különbségeket. De ne ezekre a dolgokra alapozd a szerelmet.


De amugy ha magad sem tudod miért az olasz és német nők tetszenek, akkor te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést. Mert akinek ezek a nők tetszenek az speciel tudja miért. Szerintem neked csak a nemzetiség az olasz és a német ami vonzó, de nem ismered egyiket se. A kérdésedből én ezt olvastam.


6-os, 7-es vagyok.

2022. ápr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de nekem tetszenél.
2022. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Német származású vagyok, de ki nem állhatom a szőke haj-kék szem kombót. Szóval erről ennyit.


Légy önmagad, legyen saját stílusod. Ne "a nők" igényeit kövesd, mert nincsenek "a nők" - van ilyen nő, olyan nő, mindenki egyéniség.


Másrészt így csak színjáték az egész, nem önmagad leszel, ha mások igényeit próbálod követni. Olyat keress, aki önmagadért szeret.

2022. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!