Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szőke hajú, barna szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajú, barna szemű magyar férfiként olasz vagy német nőknél van jobb esély a sikeres ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból érdekel, hogy az adott nemzetiségű hölgyek milyen férfiakat kedvelnek inkább.
2022. ápr. 9. 22:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es szőke haj barna szem, nem szőke haj kék szem. :)


Amúgy szerintem a szőke haj kék szem is szép 6-os, 7-es 8-as vagyok. Nekem amúgy tetszenek a skandináv típusúak, de természetesen nem minden szőke hajú és kék szemű, és nem csak a szőke haj és kék szem. De amúgy mondtam már fekete hajúra is és barna hajúra is, hogy jó pasi.Pl. izlandiak között is van jó pasi. Vörös hajút még nem láttam olyat, ritkán lát az ember vörös hajú pasit, de biztos van akire azt mondanám, hogy ő is szép férfi. Az hogy van tetszés amugy nem jelent semmit. Te pl. imádod az olaszokat és németeket. Nekem is vannak olyan nemzetiségek akiket én is nagyon csípek. Nincs ebben semmi. De az problémás hogy te nem tudod melyiket válasszad. Bocsi, de ez nem épp kedvez a szerelemnek. Na és ha épp nagy nehezen eldöntöd és aztán betoppan a nagy Ő se nem német se nem olasz személyében?

Hanem kifogsz pl. egy jó vörös szeplős druida őssel rendelkezőt, vagy egy magyar születésűt?

Akkor mi van?


Mindenkinek másabb a szépérzéke amúgy. De én sem mondom minden szőke hajúra, vagy barna hajúra, vagy fekete hajúra hogy wow, azért nem csak a haj és szemszín kell hozzá, hanem az arc és testalkat is, és a szólalj meg belső is.


Szóval nem a haj szín és a szem szín a mérvadó, hanem az egész látvány. Van akire azt mondom jó pasi magamban és nem megyek oda és nem próbálom kézzel lábbal magyarázni hogy bella, hogy csak megjegyezzem, hogy legyen büszke magára. :D Egyébként a bácsi csak akkor csak meg akart dicsérni, semmi mást, mikor gyerek voltam, nem volt csúnya se, se ijesztő, de egy nagy debella targoncával odagurul és kézzel és kézjelzéssel mutatta, és mondta, hogy bella az arcom és én meg megsértődtem 10-en x évesen marhára nem érdekelt hogy szép az arcom vagy sem, miközben épp nyűgösen tudomásul vettem hogy abba a városba is luk wc-k vannak, amibe mindig féltem hogy belepottyanok. Attól még a pottyantós wc-k is jobbak. Ott kamilláztam, hogy hogy kell wc-zni, mire rájöttem, és miután ezen az élményen túl voltam, utána meg mentünk a gyárba, és míg a kocsiba várakoztam morogtam magamban, hogy milyen nehéz bizonyos helyeken wc-zni, ezt utáltam Olaszországban a legjobban, miközben morgolódtam ezen. Egyszer csak ott terem valaki jámbor mosolygós fejjel és azt mondja szép vagyok. Gondoltam magamban, ja, de nincs egy normális angol wc-tek és sértődötten és meglepődve és megszeppenve behúztam a függönyt. :) Meg azt gondoltam,hogy hogy mer megszólítani egy ismeretlen.


De amúgy kedvesek az olaszok is, csak van mikor nagyon közvetlenek, én meg hideg típus vagyok. Az a típus akinek a bizalmát el kell nyerni. Gondolom biztos azt gondolta hogy na ő aztán kislány. Ahogy ismerem az olaszokat jót mosolygott rajtam, ahogy sértődötten behúztam a függönyt. :)

De amúgy az olasz nők is ilyenek, nagyon közvetlenek.


A németek másabbak. Ők is segítőkészek és kedvesek, de nem olyan közvetlenek, hidegebb típusúak, távolságtartóbbak az angolok meg pláne, de igaz ez a skandinávokra is nagyon. Ez mind igaz férfiakra és nőkre is. Az olaszok közvetlenek, mind a nők és mind a pasik is. Szeretik a hasukat, szeretnek jókat enni, sziesztázni, és mindent szenvedéllyel élnek meg lehet az egy pohár limonádé is, ezért szerintem egy hidegebb típus félre is értheti a közvetlenségüket vagy kellemetlenebbül érzi magát, mert nem tud mit kezdeni elsőre ismeretlenül a közvetlenségükkel, míg az olasz is aki meg azt gondolja, hogy neki meg mi baja, és mindkettő kamillázik a másikon hogy mi baja van. Azért elsőre látni a kulturális különbségeket megdöbbentő lehet, egy hideg típusú, távolságtartó és egy közvetlen szenvedélyes típus találkozása olyan mint a macska és a kutya találkozása, ugyanazok a testbeszédek ellentétes dolgot jelentenek. Pl. a macska ha ideges mozgatja a farkát, a kutya meg akkor örül. A játékra invitálás póz az a macskánál támadást jelent. Na kb. tudni kell, hogy a másik nemzet milyen és akkor kevésbé fog meglepni vagy jobban érteni fogod.


De ha elfogadsz egy jó tanácsot 10-es tanácsát fogadd el, azért ne akarj változtatni a külsődön,mint pl. hajfestés, vagy kontaktlencse, hogy tetsszél bárkinek is.


Láttam már olyat, furcsa volt hogy egy aranyszőke hajú ismerősöm befestette a haját feketére. Anyukáját kérdeztük mi lett vele hogy fekete hajra festette a haját? Nem tetszett a fiának a saját haja.

Van hogy az emberek nem tudják saját maguk megmondani hogy tulajdonképpen nincs semmi baj a hajszínükkel. Volt hogy azon kamilláztam, hogy a tök szép hosszú hajukat levágattak vállig érőre látásból ismert nők, nem mondtam nekik, de ezt gondoltam. Jobb volt nekik a hosszabb.

Persze ha az ember változtatni akar mert szüksége van változásra, akkor úgyis változtat a külalakján. De ne fesd be a hajad, se ne kontaktlencsézz a színesített drága, és nincs rá szükséged akkor minek?

2022. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!