Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elrontottam?

Figyelt kérdés

Egy sráccal pár hónapja levelezünk és felvetettem nála a találkozást, de nem érzem azt a lelkesedést nála mint ami általában ilyenkor szokott lenni.

Képcsere is volt és felvettük a kapcsolatot utána facen is. Jókat beszélgetünk, egy hullámhosszon vagyunk.


Valószínűleg nem érdekeklem vagy nem biztos velem kapcsolatban? Esetleg csak unalomból ír nekem, de azon kívül semmi komolyabba nem gondolkodik? Ne erőltessem a dolgot és hagyjam, hogy ő hozza fel legközelebb?


Köszönöm előre is a válaszokat!


23l



2022. ápr. 13. 05:45
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
79%
Szerintem csak hülyít.
2022. ápr. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha érdekel a srác, akkor tedd magad takarékra és várd meg, hogy ő keressen. Lehet csak megijedt. Hamar kiderül úgyis. Vagy kérdezz rá egyenesen, hogy mi van.
2022. ápr. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Én csak azt tanácsolnám, hogy máskor ne pazarolj el valakire ismeretlenül hónapokat. Minél előbb találkozni kell.

Szerintem van valakije.

2022. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha egy hullámhosszon vagytok addig sztem nincs gond. Lehet te siettetnéd a dolgot ami érthető a te szempontodból, de gondolj arra hogy lesz időtök még egymásra.
2022. ápr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Két eset lehetséges. Az egyik, hogy igazából nem tetszel neki eléggé egy párkapcsolathoz, legfeljebb csak barátkozgatni akar. A másik pedig, hogy flegmatikus személyiségű, aki sosem lelkesedik semmiért. Várja, hogy a sült galamb a szájába repüljön, s ha nem, akkor vállat ránt és továbbáll. Én a leírásod alapján az elsőt tartom a kettő közül valószínűbbnek. Egyébként pedig tartsd észben a későbbiekben azt az általános szabályt, hogy ha legfeljebb egy hónapon belül egy férfi nem kezdeményez találkozást, akkor csak önmagadat áltatod azzal, ha azt gondolod, tetszel neki. Levelezgetésből sosem szabad messzemenő következtetéseket levonni.
2022. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Olvasva a válaszokat igazából mindegyikre látok esélyt azok közül amit írtatok. Nem szeretném igazából ezt erőltetni, hogy tehernek esetleg kényszernek érezze vagy bármi, de kíváncsi voltam rá, hogy ha ilyenről lenne szó akkor benne lenne.


Lehet tényleg egy ideig nem keresem ahogy a 2-es írta aztán lesz ami lesz, de szerettem volna ha összejönne.

2022. ápr. 13. 07:39
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem próbád meg még baráti szinten egy picit, próbáld meg kideríteni, hogy van-e valakije
2022. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én addig nem válaszolnék neki, amíg nem hajlandó találkozni.
2022. ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom netes ismerkedésnél, hogyha 2 héten belül nem megoldható - bármit miatt - a találka és nincs konkrét időpont kitűzve, akkor nem érdemes eröltetni. Rengeteg idegeskedést és időt megspórolsz magadnak!
2022. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló az én helyzetem is.. Szerintem talonban tart. Ha nem jön össze a jobb nő, talán jó leszek én is... :S
2022. ápr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!