Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Randi után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Randi után nem jelentkezik a srác.

Figyelt kérdés

Randiztam kétszer egy sráccal. Nagyon jól elvoltunk, bizalmas dolgokról beszélgettünk. Hajnalig voltam nála, de azóta nen ír, nem keres. Igaz, mégcsak 1 nap telt el a legutóbbi talákozásunk óta, de nagyon ideges vagyok miatta. Tetszik, jól éreztem magam vele és elég bizalmas infókat mondtam el. Az a baj, hogy van egy sejtésem, hogy miért nem keres, de nem tudom elfogadni. Várjak, hátha jelentkezik vagy írjak én, hogy tisztázzuk a dolgokat, mert úgy fer.


22l



2022. ápr. 14. 03:17
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Soha nem hallottam még a 3 napos szabályról :D uristen, 3 nap... egybe beleroskadtam... de én is úgy vagyok, hogy akkor is jelezze, ha nem. Mivel mi ezt a legelején tisztáztuk, hogy megmondjuk a másiknak, ha valami zavar, nos, eddig tartottuk, főleg ő magát a dologhoz. Igen, tudom, hogy mit kellett volna máshogy, de ezen változtatni nem tudok...


Mondja már meg valaki, hogy minek kellenel ezek a játszmák mindkét fél oldaláról? Xd

2022. ápr. 14. 08:17
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Csihadjal már el, fel fog hívni, csak 1 nap telt el :D Tényleg ne akaszkodj rá ennyire, mert valóban terhes tud lenni. Nekem nőként udvarolt egy ilyen faszi, baromi idegesítő volt. De olyanom is volt, aki 15x(!!!) hívott egymás után. Megszakadt a hívás, újra hívott. Nem értette meg, hogy most nem jó, meg van az oka, hogy nem veszem fel. Szánalmas volt. Te ne legyél ilyen. Ne puffogtasd el egy hét alatt az összes petárdád, egy kapcsolatban jó, ha van idő a másik megismerésére, egy kis titokzatossagra, ami piszkálja a másik fantáziáját és feladatot ad neki. Ne zúdítsd rá magadat.
2022. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
28%

Ez mi? Két randi után egyetlen visszajelzés nélküli nap frusztrációjába "beleroskadsz"?


Ez az önszabályozás képességének masszív hiánya, talán korai még neked egy párkapcsolat. Azon kellene inkább gondolkodni, hogyan mitől ilyen labilis a világod és hogyan tudod azt megerősíteni.

(Ha tini vagy, nem szóltam, de akkor a kategória hibás.)

2022. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen lejön a kétségbeesés az egész kérdésből.

Második randin nála voltál, túl bizalmas infókat mondasz el, aztán 1 napig semmi és úgy fogalmazol, hogy beleroskadsz.

Ezeket emberek akkor csinálják, ha mindenáron kapcsolatot akarnak és ezt a másik ember megérzi.

2022. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
A lexarás mindenkinek rosszul esik. Nagyon jól tudja mindenki, ha nem jelentkezik első,-második randi után ezzel tapos egy nagyot a másik lelképe. Elképesztő, hogy van akinek ezt még magyarázni kell. Persze, csak egy nap telt el, ez relativ, sok nem sok de ha több napig nem ír majd továbbra a csávó godolom akkor se azt írják neki, hogy nem baj majd jelentkezni fog csak várjál kicsit. Még nem jarnak együtt, nyilvan akkor ő is keresné a srácot. Ez a kezdeti pont a párkapcsolatban, igen is kritikus fázis, hiszen ilyenkor kristályosodik ki hogy folytatódik e a találka vagy mindketten külön utakon folytatják. Nyilván az emberek is különbözőek, egy rutinos tapasztalt randizó nem fog parázni sokat, hogy ír e, mert már van emberismerete, tudja hogy simán benne van a pakliban ez is, de aki keveset ismerkedett, tapasztalatlan azt aggaodalommal tölti el, hogy nem érdeklodik a srác. Nem kell azért leírni. Ha továbbra sem jelentkezik, elrakod legfeljebb tapasztalatnak. És tényleg kevesebbet beszélj bizalmas dolgokról, vagy pl. hogy te már szerelmes vagy. Attól is képesek menekülőre fogni.
2022. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom, és tapasztaltam már, hogy aki akar keres és rögtön vagy aznap vagy másnap ír...

Igen, a figyelmen kívül hagyás, ami bosszant. És azért is parázok, hogy ennyi, ha nem keres, mert nekem nagyon tetszik, szerintem érthető, ha szeretnék vele lenni. De én sem szeretem, ha nagyon nyomulnak, így erőt veszek magamon és várok egy kicsit.

Ami történt, nem tudom semmivé tenni, csak így elég kellemetlen...

2022. ápr. 14. 13:30
 17/30 anonim ***** válasza:

"aki akar keres és rögtön vagy aznap vagy másnap ír..."

Hogy mikor keres vagy ír, az vérmérséklettől is függ, egyénenként változó. Nem mindenki ugrik vagy reagál rögtön vagy aznap.

2022. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu, beszéltek?
2022. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Hívott azóta??
2022. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Végül ráírtam, megkérdezten milyen volt a programm, amiről korábban beszélt. Normálisan válaszolt, de mekértem, hogy beszéljük meg ami történt kettőnk között. Benne volt. Viszont mikor rájött, hogy én ezt személyesen szeretném, azóta nem válaszol XD
2022. ápr. 18. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!