Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Randi után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Randi után nem jelentkezik a srác.

Figyelt kérdés

Randiztam kétszer egy sráccal. Nagyon jól elvoltunk, bizalmas dolgokról beszélgettünk. Hajnalig voltam nála, de azóta nen ír, nem keres. Igaz, mégcsak 1 nap telt el a legutóbbi talákozásunk óta, de nagyon ideges vagyok miatta. Tetszik, jól éreztem magam vele és elég bizalmas infókat mondtam el. Az a baj, hogy van egy sejtésem, hogy miért nem keres, de nem tudom elfogadni. Várjak, hátha jelentkezik vagy írjak én, hogy tisztázzuk a dolgokat, mert úgy fer.


22l



2022. ápr. 14. 03:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
24%

Ezen nem csodálkozom hogy nem jelentkezik.

De mégis mit kéne megbeszélnetek kettőtökről?

Nem történt semmi, volt két randi..., ennyi.

Neked megtetszett, kicsit bele is zúgtál talán, de ennyi.

Viszont ő meg még nem!

Megint sok voltál neki, nem hagytad hogy ő bontakozzon ki.

Ezt elbuktad. Innen végleg lemondhatsz róla.

2022. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

Legalább hamar kiderült, hogy nem a te embered. :)


Mondjuk ha nem is keresett, csak te őt akkor jobban is jártál, hogy személyesen nem találkoztok már.

Megmenekültél egy kellemetlen "jobbat érdemelsz" dumától.

2022. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#21

Mi az, hogy megint? Nem is értem milyen kibontakozás :D mert nem hagytam hogy szó nélkül lépjen le?

Azért több történt, mint 2 randi...

2022. ápr. 18. 09:44
 24/30 anonim ***** válasza:
76%

"Azért több történt, mint 2 randi..."


Mint korábban írtuk, ez azért a te hibád is.

De nem baj, nem vesztettél nagyot ez most jó lecke, hogy ennél pont a felére kell csökkentened mind a nyomulást, mind azt, hogy második randin nem maradsz ejjelig egy srácnál, pláne nem keresed, ha ő sem keres.

Két randi az csak két randi. Ne legyen ennél több, nem kell bizalmas dolgokat megosztani, stb.

2022. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

23# Úgy értem a "megint" hogy letámadod azzal, hogy te mit akarsz, miközben ő semmit nem akar.

Ha egy pasi nem keres, az nem akar semmit!

Ha te ennek tudatában írsz rá, akkor csak az érdeklődését kell felkelteni, nem pedig lelki beszédgyűlésre invitálni, amivel mint tudjuk, a pasik nem tudnak mit kezdeni.

Ezt eljátszhatod 100 pasival, abból 100 ugyanígy fog reagálni hogy kihátrál.

Tanulj az esetből és ne legyél ennyire tapadós.

Értem én hogy bejött neked és eldöntötted hogy kell neked. De ez nem jelenti azt hogy ő is így érez irántad.

Meg kellett volna várni hogy benne is kialakuljon hogy mit szeretne, olyankor kell hagyni a dolgokat hogy egy kicsit teperjen.

2022. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Elég sokat vártam. Valójában tudtam, hogy nem lesz ennek folytatása, csak ezt tőle akartam hallani. Nem hiszem, hogy ezt olyan nehéz leírni. Ígyis-úgyis fáj. Ami volt, nem tudom megváltoztatni. Mindegy, így van, elteszem tapasztalatnak.
2022. ápr. 18. 17:34
 27/30 anonim ***** válasza:
64%
Mindig az a szöveg, hogy csak legy természetes, és minden jól megy, pedig igazából taktikusnak kell maradni. Itt is a gyakorin mindig van egy csaj aki kiirja, hogy elmondjam neki, hogy beleszerettem? Én mindig azt írom, hogy ne, inkább tartsd egy ideig magadban. Barmekkora is az érzelmi cunami, nem öntheted rá. Akár tetszik akár nem a férfiak és a nők is szeretnek vadászni, aki előre lelövi a poént az érdektelenné válik, mert onnantúl nincs miért küzdeni, aki túl sokat beszél magáról, fárasztó kezd lenni a másiknak. Mindegy milyen nemű az illető. Ellen Fein: Titkos szabályok c könyvjét olvasd el, neked íródott.
2022. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű nem akart komoly kapcsolatot, ez nem a te hibád. Nem áll készen vagy nem illeték össze, te jól jártál h hamar kiderült és nem tudott sokáig jatszadozni (meg ha nem is direkt, ezt nem tudjuk). Legközelebb már jobban felismered a jeleket, zard le akkor írásban, ha úgy jobban esik, hogy el tudsz köszönni.
2022. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen, azért is akartam, hogy beszéljünk, hogy legyen kimondva, hogy nem akar többet. Végül beszéltünk, normálisan, nem volt hiszti, de elmondta, hogy sokat gondolkozott és neki most a munkája miatt nem fér bele egy kapcsolat. Az egész kifogás volt, hogy ne mondja ki mi baja valójában, de legalább el lett mondva. Ez a lényeg... Azért megyek fájni :D
2022. ápr. 19. 19:19
 30/30 anonim ***** válasza:
52%

Hé ne menj fájni!;)

Lesz majd akivel jobb lesz!Lesz majd aki jobban megbecsül és Te is szeretni tudod!

Kitartás!!!

2022. ápr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!