Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Milyen személyiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen személyiségű és testalkatú lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Ne lássatok semmit a kérdésem mögött, érdekel :)

Kort is írjatok kérlek :


2022. ápr. 14. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Testalkatra inkább a vékony (nem a modell féle), sportos, átlagos alkatú hölgyek jönnek be. Kisebb pocak, picit nagyobb fenék, combok teljesen oké.


Legyen humorérzéke, becsületes, tiszta szívű nő. Legyenek önálló gondolatai, elképzelése a jövőjét illetően.


31F

2022. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy hozzám hasonló magasság, vékony-telt (de nem kövér), rövid-hosszú barna haj. Humorérzék, hasonló érdeklődés, jólelkű, érzékeny, intelligens. 30-as
2022. ápr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 moozygoo ***** válasza:

személyiség:

- kedves, aranyos, határozott, érdeklődő, értelmes, intelligens, bohókás, hozzám hasonló értékrenddel rendelkező


testalkat:

- nálam legyen alacsonyabb, én 180 centi vagyok

- átlagos testalkat, tehát nem molett, nem duci, nem csont vékony, nem kigyúrt

- a mellméretet nem szoktam nézni, de ha lehet választani akkor legyen formás lehetőleg, ne órmotlan nagy vagy teljesen lapos mellkas

- imádom, ha szép formás feneke van egy nőnek



27 éves férfi vagyok

2022. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jön be a tetovált nő! Lányok, asszonyok, szerintetek ez ízléses egy férfi számára? Mi lesz később, amikor korosodtok? Tudom, ízlés kérdése, de nekem nagyon nem tetszik! Legyetek egyszerűek, de ne csúfítsátok el magatokat! Viszont hozzátok ki magatokból a legjobbat!
2022. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!