Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lenne jó az egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne jó az egy nőnek, ha én karrierista lennék, ha amúgy anyagilag nem vagyok rászorulva?

Figyelt kérdés

Volt két rövidebb kapcsolatom az elmúlt félévben és mindkét lány folyton nyomatta,h miért nem akarok jobban előrejutni a munkahelyi ranglétrán, elsősorban nem emiatt értek ezek a kapcsolatok véget, de azért ez is közrejátszott.

Azóta sok nővel randizom, és többüknek ugyanúgy felmerül ez a kérdés, csak nem értem, miért olyan fontos ez.

Amúgy egy multinál dolgozom alkalmazottként,kényelmes meló 8-16ig, nem kell túlórázni, havi 350ezer nettót megkeresek, nekem ez bőven elég, van saját lakásom, meg befektetéseim. Jól élek, nem igénylem azt, h szétdolgozzam magam,meg teperjek,h valami manager vagy osztályvezető vagy akármi legyek.


2022. ápr. 22. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jó.
2022. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor miért olyan fontos ez több különböző nőnek is?

Lehet, hogy az az oka, hogy akikkel ismerkedem ők általában eléggé rá van pörögve a karrierre és ezért tőlem is ezt várják el?

Mert felőlem mindenki olyan karriert épít,amilyet akar, én azt is megértem, ha ő karrierista akar lenni, azt is megértem, ha csak valami nagyon alap minimálbéres részmunkaidős melót akar csinálni, csak abba ne szóljon bele, hogy én mit csinálok ezen a téren.

2022. ápr. 22. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora volt a merítésed, de lehet, pont csak ilyeneket fogtál ki. Keress olyat, akinek hasonló az életszemlélete és nyugit akar, nem dicsőséget. Igazából ugye minden másban is - pl. politika, vallás, vagy akár humor - ilyet nehéz találni.
2022. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg közben örülnék, ha a párom KEVÉSBÉ lenne karrierista és lenne közös szabadidőnk. :D

Nem minden nő olyan amilyet leírtál, keress tovább.

N

2022. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a felfogasod.
2022. ápr. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem azért nem ízlésem ez, mert szerintem ha az ember kapott tehetséget, erőt, lehetőséget, akkor éljen vele, kamatoztassa. Persze arany középút, mert nem a munka hőseként kell meghalni, az is borzasztó egy véglet, ha valakinek semmi ideje mást észrevenni, de jobban bejön, aki fejlődni szeretne szakmailag is, egyre hasznosabb, ügyesebb lenni, és élvezi a kihívást, megújulást, tanulást. De ismerek olyat is, mint te, 20 éve ugyanazon a munkahelyen, kb. ugyanannyiért és van két gyerek, hasonló felfogású feleség és jól érzik magukat, hálásak azért, ami van és nem akarnak több stresszt. Szóval nem lehetetlen ilyet találni. De engem meg ez idegesítene :)
2022. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!