Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy mégsem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mégsem érdeklem?

Figyelt kérdés
Kb egy hete megismerkedtem egy sráccal egy fodrászszalonban. Ott nagyon jól elbeszélgettünk, elsőre nagyon megtaláltuk a közös hangot és rengeteg közös dolgot találtunk, elég nagy benyomást gyakorolt rám de úgy láttam hogy ez kölcsönös teljesen, mert még flörtölgetett is velem. Aznap be is követett instagramon, először csak pár nap múlva bekedvelte pár képemet aztán rámírt. Viszont mióta beszélünk, van hogy fél nap mire visszaír. Amiket ír az aranyos, van hogy írásban is flörtölget, de nem értem hogy ha többször hosszabb ideig elérhető, akkor miért nem ír vissza ha tényleg érdeklem. Srácok, nálatok ez mit jelentene? Lehet, hogy csak én gondolom túl a dolgot, ezért is érdekelne más véleménye ezzel kapcsolatban.

2022. ápr. 27. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ír, mert nem ér rá. Ennek rengeteg oka lehet akár az is, hogy nem független. Mivel csak 1 hét telt el semmit nem tudsz róla, ismeretlenként meg mi aztán még kevesebbet. Úgyhogy ennyiből passz!
2022. ápr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
71%
Nàlam pl azt jelentené, h leterhelt, pörgős munkanapom van.
2022. ápr. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Másokat is fűz. Ha épp unatkozik ír, de amúgy nagy energiákat nem fektet a dologba.
2022. ápr. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ha érdekelnéd, izzana a kezedben a telefon!...
2022. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!