Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy férfi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi akinek van gyereke könnyebben tud ismerkedni, mint egy nő aki a gyerekével él?

Figyelt kérdés

#Ismerkedés egyedülállóként gyerekkel
2022. máj. 5. 18:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mármint kinek könnyebb?


Aki hétvégi apukát játszik?


Vagy amelyik anyukánál életvitelszerűen van a gyerek?



Így nézve vakon azt mondanám apukának könnyebb mert nála fix időpont van a kölökre, anyukának 0-24es feladat, persze saját sztoriból kiindulva nekem könnyebb volt ismerkednem, kettő tényező miatt:. 1. Volt segítségem,

2. Többet mozogtam emberek között…, és elsőre jót” fogtam ki.


Gyermekem biológiai apja pedig egyneműekkel dolgozott. Gondolom ezért sincs még senkije…

2022. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel a kérdést

Mind kettő nem, ha külön egyedül neveli a gyerekét.

2022. máj. 5. 21:37
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem örülnék ha hétvégén folyton a gyerekkel kéne lenni.

Nekem van egy lányom, segítségem is és az apja is viszi, szóval hétvégén könnyebb, mert több időnk lenne kettesbe is.

Párom amúgy szereti lányom, neki nincs. Sokat vagyunk 3an is.

Előző kapcsolatban a férfinak volt egy lánya, teljesen jól elvoltam vele, pedig akkor még nekem nem volt.

N30

2022. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha van közös gyerek válás után, akkor a nő az idejével fizet, a férfi pedig a pénzével. Sok nő azért nem akar gyerekes férfit, merthogy az biztos sok pénzét elkölti a gyerekére. (Nem csak a kötelező gyerektartásra gondolok.)
2022. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12# ilyen esetben is szerintem a férfinak az egyszerűbb, mivel sokkal több nő nézné el/szeretné az idegen gyermeket, mint fordítva.
2022. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a nő tud könnyebben ismerkedni.
2022. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!