Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy randin, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy randin, ahol mind a ketten jól éreztétek magatokat, úgy búcsúzol el, hogy X idő múlva találkoztok, akkor közben néha írnátok a lánynak? Ha nem, és ő rád írna, hogy bizonytalan abban, hogy miért nem írsz, azt hogy fogadnád?

Figyelt kérdés

Tőlem két hete így köszöntek el, azzal, hogy 3 hét múlva lesz több ideje és talizni is akkor tudunk majd, addig viszont nagyon sok a dolga. A srác viszont azóta nem nagyon írt, és én nem tudom, hogy azért, mert részéről offos vagyok, vagy azért, mert az X idő után tervez írni, ahogy mondta.

Én sokat őrlődöm emiatt, hogy nem tudom, mi van, és gondoltam, hogy rákèrdezek finoman.


Viszont nem tudom, hogy érdemes-e, nem lenne-e fura, nem tűnne-e teperésnek, nyomulásnak.


Illetve őt sem akarom nyomás alá helyezni azzal, hogy türelmetlen vagyok, amikor ő megmondta, hogy mikor fog ráérni.


(A randi tényleg jó volt, mèly beszélgetések, csók, stb)


2022. máj. 5. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Van nálad fontosabb dolga. De egy randitol nem is lehet többet várni
2022. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor írok neki akár minden nap is, akkor is, ha sok a dolgom. Lehet úgy kevesebbet, de nem tűnnék el napokra. Nem reális, hogy annyira elfoglalt legyen, hogy ne tudjon időnként írni vagy felhívni akár csak 10 percre. Szerintem felesleges lenne írni neki, valószínűleg megint csak azt mondaná, hogy elfoglalt és azért nem keres. Inkább hagyd, aztán lehet majd keres ő. Ha nem, akkor meg ennyi volt.
2022. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen!
2022. máj. 5. 20:31
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Mindig tanuld meg azt hogy sosem az szamit hogy mennyit csokoloztok mennyire bokol es mit mond. Ez a nok ferfiak eseteben is ugyan igy van. Mindig azt kell nezni mennyi aldozatot hoz valaki mit tesz annak erdekeben hogy veled legyen semmi mast. Es nem elszomoritani akarlak de en pasikent ezt eddig is tudtam de most tanultam meg igazan. Randizgattam 4 honapig egy lannyal, ritkan talalkoztunk mert olyan " rengeteget dolgozott" lefekudtunk parszor, de feltunt hogy ritkak voltak az irasai eltunt jelentkezes nelkul majd visszairt egyszer irt egyszer nem. Vegen kiderult hogy rajtam kivul meg tobb pasival is kavart szegenyke " olyan sokat dolgozott hogy ram nem volt ideje". Sose varj senkire nincs kifogas nincs sok dolgom van se semmi ilyen. Aki latni akar es erdekled keresni fog hivni fog talalkozni fog. Van olyan hogy az ember eleteben elfoglaltabb de az is megoldja ha igazan erdekled... Hidd el. Ez kobe vesett szabaly...
2022. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#4 nagyon igaza van. Én randiztam egy férfivel, nagyon jó randi volt. Még aznap este rám írt és megbeszéltük a folytatást. Költözés miatt egy másik városba visszament egy mosógép elszállítása miatt, ami 2 naposra sikerült. Így következő randit lemondta. Vártam hogy ír....vártam....aztán egy hét múlva ráírtam, hogy mi újság. A válasz az volt, hogy neki ez kevés kommunikáció. Tesztből nem írt. Ugyhogy lapátra vagyok rakva.

Aztán kiderült, hogy a másik városban a kiköltözés elhúzódás egy másik nő miatt volt. És még engem akart beállítani hibásnak. Manipulatív szemét alak.

2022. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hú de remélem, #4 #5, hogy esetemben nem lesz igazatok, és egyben nagyon sajnálom a tapasztalatotokat :(


Mindegy, én most várok, aztán ha letelik az X idő és nem ír, akkor így járt, így jártam. De bízom benne még, hogy fog.

2022. máj. 5. 21:53
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok, h keressen és jó legyen a folytatás!

#5 voltam

2022. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el kérdező,ha valakit igazán érdekelsz szakít rád időt.
2022. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább annak drukkolj, hogy most már ne is keressen. Felettébb gyanús ez a viselkedés, ezt a pasit te nem érdekled. Tanulj mások tapasztalatából.
2022. máj. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy diszkrét lekoptatás-szaga a történetnek. Ez a nincs ideje rád meg nettó f*szság, volt, hogy reggel nyolctól este nyolcig egyetemi előadásokon ültem, és furcsamód mindig belefért egy 30 mp-be kerülő "Szia! Legyen szép napod! :)" üzenet... Senki se mélyfilozófiai beszélgetéseket vár, ha elfoglalt a másik, de itt a gesztus is hiányzik.
2022. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!