Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy randin, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy randin, ahol mind a ketten jól éreztétek magatokat, úgy búcsúzol el, hogy X idő múlva találkoztok, akkor közben néha írnátok a lánynak? Ha nem, és ő rád írna, hogy bizonytalan abban, hogy miért nem írsz, azt hogy fogadnád?

Figyelt kérdés

Tőlem két hete így köszöntek el, azzal, hogy 3 hét múlva lesz több ideje és talizni is akkor tudunk majd, addig viszont nagyon sok a dolga. A srác viszont azóta nem nagyon írt, és én nem tudom, hogy azért, mert részéről offos vagyok, vagy azért, mert az X idő után tervez írni, ahogy mondta.

Én sokat őrlődöm emiatt, hogy nem tudom, mi van, és gondoltam, hogy rákèrdezek finoman.


Viszont nem tudom, hogy érdemes-e, nem lenne-e fura, nem tűnne-e teperésnek, nyomulásnak.


Illetve őt sem akarom nyomás alá helyezni azzal, hogy türelmetlen vagyok, amikor ő megmondta, hogy mikor fog ráérni.


(A randi tényleg jó volt, mèly beszélgetések, csók, stb)


2022. máj. 5. 20:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De akkor mi a fenéért kérdezi meg a talàlkozó során vagy 3-szor, hogy "jól érzed magad? Lesz második randi?" Meg miért... Áh, mindegy...
2022. máj. 6. 08:41
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Talonban tart, de annyira nem érdekled.
2022. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek megalázkodás, vagy bármilyen szempontból nekem negatív pont lenne írni neki és ezt megkérdezni?
2022. máj. 6. 09:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo. En nekem az a csaj akivel 4 honapig randizgattam, parszor szexeltem, konkretan azt mondta hogy bennem sokkal tobbet lat mint hogy csak szexben legyen reszunk, de meg abba is belemenne annak erdekeben hogy velem legyen. Eloben lehetett latni hogy sokszor zavarban volt, volt hogy mikor mentem ki hozza rohant a kocsihoz atolelni es azt mondta de jo velem mind ezt csillogo szemekkel. Miutan elvaltunk jottek a kifogasok feszt miert nem bir talalkozni. Aztan igazabol kiderult utolag hogy mikor velem volt a tobbi pasinak hazudott, mikor veluk volt meg nekem. Utolso utani pillanatig kepes volt a pofamba hazudni annak ellenere mennyit tettem erte. Ezek azok az emberek akiket nagyon messzirol kell elkerulni. Nincs bennuk empatias keszseg, nincs erzelmi intelligenciajuk, szerintem sokszor meg ok sajat magukkal sincsenek tisztaban mit akarnak az elettol. Es teszem hozza 26 eves norol van szo. Egesz egyszeruen imponal nekik hogy tobb partnert hulyitenek, ezt egy psychologus tudna ugy igazan megfogalmazni miert csinaljak. Aki ennyit hazudik az sajat maganak hazudik nem boldog nem elegedett az eletevel. Ne keresd a mierteket mert magad orlod vele.
2022. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezert is irtam hogy azt kell nezni hogy mennyit keres es mit hoz annak erdekeben hogy egyutt legyetek. Mondhat akarmit, olelhet akarhogy, elhuzhatja a mezesmadzagot akarhogy. Ha nincs rad idelye, az menjen a k.... Anyjaba. Ennyi. 14 es voltam.
2022. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Na eddig szerintem a 14 es válasz a legérdekesebb tényleg az érzelmi intelligenciával van itt a probléma meg az, hogy ki akar bujni a felelösség alól de abban biztos itt mindenkinek igaza van, ha érdekled akkor szakakit rád idöt.


Nos az én esetemben mikor ismerkedtünk a mostmár barátnömmel akkor folyamatosan beszélgettünk mindenröl akkor is ha tényleg nem volt idö egymásra mert nekünk ez fontos volt, a kapcsolattartás ..meg minden jó kapcsolat alap kulcsa szerintem a kommunikácoi és a bizalom de ugye vannak az olyan speciális emberek mint akiröl a 14 eske beszél


23L

2022. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16 os. Ha hiszed ha nem, csinalt olyat hogy vittem neki valamit szinte hogy erezze hogy fontos nekem, akar egy edesseg mert tudtam hogy szereti. Nonapkor kimentem vittem egy szal viragot es arra nem volt kepes hogy atvegye tolem, igy a kocsira akasztottam. Kb 5 szor kerdeztem ra hogy figyelj mar hagyjalak? Mert itt nem stimmel valami. A valasza az volt hogy nem szeretne ha vege lenne. Visszaterve csokkal es olelessel koszont el, majd este azt irta hogy mar lefekudt aludni, erre szepen at ment mas pasihoz ejjel. Az ilyen fele embereket nem jellemeznem de szerintem itt valami lelki tenyezok vannak a hatterbe...
2022. máj. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17. Igen, kétoldali k*rvatitisze volt a nőnek. :D

Sajnálom, hogy így kifogtad.

2022. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamifele szemelyisegzavar is allhat a hatterbe.
2022. máj. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Dzsoki ***** válasza:
100%
Kérdező! Igen,lehet megalázkodásnak is felfogni,ha te írnál reá. Ettől még,megtehetnéd,hogy azt írod,hogy nem felejtetted el a második randitokat. Nem tudni pontosan,hogy mikor,de külföldről hazajön a barátnőd,ismerősöd vagy valamilyen rokonod. Szerencsétlen esetben,akkor amikor randiznátok,de próbálod úgy szervezni,hogy ez ne veszélyeztesse a második randitokat. Így írtál is,meg nem is,megalázkodtál,meg nem is. Felfogás kérdése.
2022. máj. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!