Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, randiznátok egy veszélyesen élő férfival?

Figyelt kérdés

Képzeljétek csak el azt a romanticus situatiót, mikor gyanútlanul rendez-vous-ra mentek egy charmant alpha male-lel... És a férfiú, miközben borongós tekintettel whiskey-t kortyolgat, önvallomást tesz:

- Ah, Darling! Be kell vallanom: a gyakorikerdesek.hu nagy nőcsábásza és womanizere vagyok! Jealous pasikák és mellőzött hölgyleányok vadásznak rám, hogy gyalázzák a hasznos answereimet, gonosz moderatorok liquidálják a kérdéseimet... Eddig kitartottam az underground fight-harcos üzemmódozatban, de most szúrós tekintetem ellágyul, szívem nagyot dobban, ahogy rád nézek... Egy szavadba kerül, és otthagyom a frontmezőt, sutba dobom harczias életemet, és ezentúl csábos mondásaim és versezeteim ezentúl csak neked szólnak, my dear!

És végül poethicusan előadna egy verset a számotokra:


Mit nekem a lövészárok,

Inkább egy szép hölggyel hálok!

Harczosból költővé válok,

Randizni csak veled vágyok!



2022. máj. 10. 08:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Ezt az ócska szart nem lehetne a humor kategóriába?
2022. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem az lenne az első reakcióm, hogy "veszélyes az élete", hanem hogy "ez be van drogova, az biztos".
2022. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Látom, a jealous pasikák és frustrationtól szenvedő csajhölgyek már betaláltak...
2022. máj. 10. 13:12
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Pedig már azt hittem végeztél magaddal, de úgy látom csak nem futotta az internetre.
2022. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
89%
Talán használhatnál érthető szavakat, én se rakom tele szanszkrit szarokkal a beszédemet.
2022. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

44f katona vagy?


Nem is igaz hogy a gyk-val harcolsz. Egeszséges kritikát elfogadni egészséges dolog. 😄


Amugy jó rég irtál már rád jellemző kérdést. Eddig csak az álca 44f irt kérdéseket. De ez egész jól hasonlít rád.


Amugy most már a magyar francia mellé angolt is használsz?


Új regisztráció a 44f a márkája lett. Amugy simán 44f brand-al szerintem sikered lenne.

2022. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy womanizere? 😄
2022. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amugy milyen rendezvous amikre te gondolsz a kérdéseidben? Mert abbol van tobbfajta. Mire kell itt gondolni?


Hm mellőzött hölgyikék akik a ki a titkos szerelmed kérdésnél téged írnak rajongva és mikor jeleztem neked akkor a kerdesednel akkor az ott levo holgyike egybol ugrott hogy nem! Neki kell alpha male? Szoval egyik sem volt nyero?


Amugy nem valaszoltam a kerdesre. Nos kerekedne a szemem hogy hogy hálnál már velem mikor még randi se volt. Es megkerdeznem hogy a sorrendet mikor kavartad ossze és az idovonalon miert forditva idoutazol a versedben? 😏

2022. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a leírást. Férfi vagyok, én is szeretek veszélyesen élni. Ezért iszom cukor nélkül a kávét. :D
2022. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Amúgy mit értesz veszélyesen élő férfi alatt? Mert pl. bűnözővel vagy adrenalin függővel, vagy mentálisan beteg emberrel vagy valamilyen függő emberrel nem! Nálam a felsorolt ember típus kizárt. De az óvodás típus is, aki azt hiszi, hogy vagány amit csinál miközben marha ciki és kellemetlen és veszélyes. Testépítővel, súlyemelővel és egyéb ilyen necces sportot űzővel sem. Az is veszélyes szakma, mindenféle hülye veszélyes cuccal tömi a szervezetét mint pl. szteroid. Fúj.


De amúgy sem randiznék veszélyesen élő pasival. Ha csak a szakmája ilyen. Bármikor ugraszthatják, még randi közben is és egyéb fontos helyzetekben is. De pl. kaszkadőrrel se. Képzeld el, hogy havi kaja vételkor mikor kb. több tíz kg-okat kell elcipelni, jönne a hívás, hogy azonnal mennie kell, és akkor egyszer csak fogja magát és elhúz a kocsival. :D És lehetne sorolni.


Én szeretem a biztonságot és a nyugalmat és a kényelmet.


18-as vagyok.

2022. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!