Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lett már úgy kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett már úgy kapcsolatotok, hogy a nő kezdeményezte a randit?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Nincs orvossag. Pszichologus van, aki segit neked osszerakni magad. Vannak jol kinezo es nulla onbizolommal rendelkezo emberek is. Mint mondtam belulrol fakad. Ha valaki ronda, de tudja magarol, hogy jo szovege van, akkor ugyanugy tele van onbizalommal, amikor csajozni indul. Miert? Mert van onismerete es ismeri a sajat ertekeit. Ha benned nincs semmi ertekes, akkor az onismereted hianyos. Mindenkinek vannak ertekei. Ezek adjak az onbizalmat es ezert nem tori le egy kivulrol erkezo, felszines ertekitelet.
2022. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igazad van, egy jó pszihológuson már én is gondolkodtam.

Viszont lehet, hogy talán nincs is olyan őrűlt nagy baj nálam.

Tudom, hogy rengeteg értékes tulajdonsággal és ténnyel rendelkezem, ami párkapcsolat teremtés szempontjából nagyon előnyös.

Pontosan ez a bajom, hogy tudom, hogy rendben vagyok, de akkor meg mégis miért nem sikerül.

Az is lehet, hogy csak türelemmel ki kell várni, míg megérkezik az igazi.Egész életemben mindíg kisebbségi érzésem volt, de azt pontosan nem tudom, hogy mi az oka, mert elvileg semmi okom rá.

Talán az lehet a baj, hogy a nőkkel való ismerkedést hatalmas nagy dolognak, és szinte elérhetetlennek tartom.


Szerintem ezzel van a baj. Nem kéne ezt nagy ügynek tartani, hanem csak egy teljesen természetes hétköznapi folyamatnak. Soha nem voltam még igazán szerelmes.

Eddig 2 hosszabb kapcsolatom volt, de mindkettő megalkuvás volt. Nagyon hiányzik abkölcsönös szerezet.

Nemtudom. Lehet, hogy az a baj, hogy túl nagy dolognak tartom a nőkkel való ismerkedést. Néha okyan elérhetetlennek.


Azoktól a nőktől akik nagyon tetszenek nekem, azoktól szinte majdhogynem félek. Annyira szépek, hogy félek tőlük. Úgy érzem nem álnának velem szóba, inkább leköpnének, vagy nemtudom.

Köszi, hogy megpróbálsz segíteni.

2022. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vannak ertekeid, tudod mit tudsz adni egy nonek, megsincs onbizalmad. Nyilvam ez latszik is rajtad, ok pedig mar tavolrol is elutasitassal reagalnak. Akkor leszel erett, felnott ferfi, ha a szorongasaidat legyozted. Ez pedig belso munka. Utana az onbizalmad nem gatolni, hanem segiteni fog.
2022. máj. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, én is erre gondoltam, hogy alapból nem megfelelő a kisugárzásom.

A testalkatommal, az arcommal, öltözetemmel, megjelenésemmel nincs semmi probléma.

A kisugárzásomon viszont valószínüleg érezni és látni a szorongást, az elkeseredettséget, az önbizalom hiányt.

A kutyákra szokták mondani, hogy érzik, ha valaki fél tőlük.

Talán itt is az lehet a baj, hogy érzik a nők, hogy szinte félek tőlük.

Megpróbálok valamit tenni ebben az ügyben, hogy ez javuljon.

Utánanézek valami megoldásnak.

Ha ez megjavul, minden jobb lesz.

2022. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pszichologus. Egyedul te nem oldasz meg semmit. Segitseggel is sokaig fog tartani, also hangon fel ev egy terapia, amit te egyedul onmagadon 10 ev alatt sem tudnal elvegezni. A szorongasaidat fel kell oldani.
2022. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!